Adana da önereceğiniz kadın doğum doktoru

Merhaba, Adanada Bülent haydardedeoğlunu kesinlikle tavsiye ederim. Bir araştırın derim.

Merhaba, Adanada Bülent haydardedeoğlunu kesinlikle tavsiye ederim. Bir araştırın derim.
Bülent beye randevu almak şuan imkansiz gibi maalesef. Ne zaman arasam en az bir ay sonrayı söylüyorlar. Bende başkent kışla daki Tayfun Çok ve özel muayenesi olan Cüneyt Evrüke arasında kaldım

Bülent beye randevu almak şuan imkansiz gibi maalesef. Ne zaman arasam en az bir ay sonrayı söylüyorlar. Bende başkent kışla daki Tayfun Çok ve özel muayenesi olan Cüneyt Evrüke arasında kaldım
İlk kez gidileceğini zaman ne yazıkki uzak bir tarihe veriyorlar muayeneyi ama sonrasında böyle olmuyor. Bülent hocadan çok memnunum ve çok fazla tanıdığım var memnun kalan. Söylediğiniz doktorları tanımıyorum ama inşallah size iyi gelir onlar

Bende bir ay sonrasına aldım ama memnun kaldım kesinlikle almalısın bir ay sonra olsun

İnşallah çok teşekkür ederim

Merhabalar.. Adana da gidebileceğim en iyi kadın doğum uzmani arayisindayim. Hamile kalabilmek için tedavi yöntemleri ile en iyi önereceğiniz kadın doğum doktorları hakkında Bilgi verebilir misiniz?
Kıvılcım hanıma gittim tüp bebek yapmıyor ama herşeyi tek tek sorup kontrol ediyor aksak birşey varsa kısa sürede çözüyor ve ne yapman gerektiğini söylüyor
boş yere zamanınız gitmiyor çok merhametli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…