A'dan z'ye komple ev kurma 4.999 tl - nasıl sızce ?

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
96
38
1dfdv.jpg

Canlarım böyle bir kampanyaya nasıl bakıyorsunuz ne düşünürsünüz bir mağazanın yapmış olduğu kampanya evinizi baştan aşşağıya döşuyor hemde 4999 tl ye fikirlerinizi almak istiyorum​

aaaaaaaaaaa acaba detay neele var kuşum? liste halinde yazabilr misin pek bi avantajlıya benziyor? beyaz eşyaların garantileri var mı mesela?

aaaaaaaaaaa acaba detay neele var kuşum? liste halinde yazabilr misin pek bi avantajlıya benziyor? beyaz eşyaların garantileri var mı mesela?

canım bunlar hakkımda pek bir bilgim yok nette araştırırken buldum istersen özelden atarım sana

ne bileyim kızlar güzel de kalitesi düşük olmas mı Alıcaksın 1 defa alıcksın ve en iyisi olmalı bence

ne bileyim kızlar güzel de kalitesi düşük olmas mı Alıcaksın 1 defa alıcksın ve en iyisi olmalı bence

valla kızlar beyaz eşyaların her birinin 10 yıllık ömrü var en iyiside olsa en kötüsüde olsa 10 yıl sonra yenisini alacaksınız
annelerimiz ilk aldıkları eşyalarıyla mı yaşıyorlar şu anda ilk aldıklarında neleri vardı çeyizleriyle mobilyalarında şimdi ne var??
bence idael bir teklif bu
sırf marka takıntısı olmayanlara göre.

bence tam kiracılara ve sürekli tayinleri çıkanlara göre

Son düzenleme:
atarsan sevinirim cnm... bir de mesela benim beyaz eşyalarım var bu paket bozuluyor mu yani acaba beyaz eşyaları almadan nasıl oluyor ve bu fiyat peşin fiyatı mı ?

5000 liralık pakette tüm ürünlerin süper kalite olması beklenemez ama bence maddi durumu çok iyi olmayanlar için süper bir fırsat. bu kampanyaları görünce seviniyorum çünkü ev kurmak çok zor

haber verdiğin için sağol

valla kızlar beyaz eşyaların her birinin 10 yıllık ömrü var en iyiside olsa en kötüsüde olsa 10 yıl sonra yenisini alacaksınız
annelerimiz ilk aldıkları eşyalarıyla mı yaşıyorlar şu anda ilk aldıklarında neleri vardı çeyizleriyle mobilyalarında şimdi ne var??
bence idael bir teklif bu
sırf marka takıntısı olmayanlara göre.

bence tam kiracılara ve sürekli tayinleri çıkanlara göre
haklısın canım katılıyorum söylediklerine

5000 liralık pakette tüm ürünlerin süper kalite olması beklenemez ama bence maddi durumu çok iyi olmayanlar için süper bir fırsat. bu kampanyaları görünce seviniyorum çünkü ev kurmak çok zor

haber verdiğin için sağol
rica ederim canım ne demek umarım işine yarayanlar olur​

hangi şehirde bu mağaza.yazar mısın .herkes arzum-tefal boşh felan yazıyor da reklam olmuyor da senin bu çeyiz paketi haberi mi reklam olcak.yazıver işte.bulamadım nette.

X