Adalet bakanlığı katiplik alımları için gelin birlikte çalışalım 😊

Arkadaşlar ben 89 doğumluyum katiplik sınavına yaş sinirlamasindan dolayı giremiyorum galiba 😔

Bugünden itibaren düzenli bir şekilde klavye çalışmaya başlayacağım inşallah ☺️
Benimle birlikte klavye sınavına hazırlanacak arkadaşlar yapmamız gereken günlük kaç saat klavye çalıştığımızı buraya yazmak
Hadin hep birlikte birbirimizi motive edelim 🫶☺️❤️‍🔥

28 Ağustos çarşamba dünün raporu
Beş sayfa yazıldı 1,5 saat çalışıldı bugün biraz daha fazla çalışmaya özen göstereceğim ☺️

Ay gözlerim doldu🥹
Boşanacak ve KPSS çalışacaktım😪
Ne zor zamanlardı Allahım…

Arkadaşım boşanmadık barıştık 🥰 şimdi çocuğumuzu bekliyoruz, inşallah isteyen herkes çalışır ve hakkıyla KPSS kazanır🙏🏻
Ya maşallah sizin adınıza sevindim ☺️❤️ zaman ne çabuk geçiyor değil mi kötü günlerin sizin adınıza geçmesine sevindim ☺️
Amin inşallah ❤️

Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Umarım hayallerinize kavuşursunuz. Ben de katip olarak çalışıyorum. Sormak istediğiniz bişey varsa yardımcı olabilirim
Sizin nasıl gidiyor işler ☺️grubu geçen sene açmıştım tekrar çalışma kararı aldım inşallah hayırlısı ile kazanırım ☺️

Ya maşallah sizin adınıza sevindim ☺️❤️ zaman ne çabuk geçiyor değil mi kötü günlerin sizin adınıza geçmesine sevindim ☺️
Amin inşallah ❤️

Bildirimi görünce şok oldum ☹️
Bir sene geçmiş üstünden o dönemlerim geldi aklıma😪
Çok teşekkür ederim sizde iyi yerlere gelin güzel haberlerinizi alalım inşallah ♥️

İnşallah kazanırsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun. Bizim işler yoğun. Adliyelerin genel durumu yoğundur zaten.
Allahım yardımcınız olsun .Amin inşallah herkesin hakkında hayırlısı olsun ☺️evet adliyeler çok yoğun oluyormuş bir şeyi merak ediyorum iş öğrenme süreci uzun mu oluyor programlar uyap vs kolay mı zor mu

28 Ağustos çarşamba dünün raporu
Beş sayfa yazıldı 1,5 saat çalışıldı bugün biraz daha fazla çalışmaya özen göstereceğim ☺️
29 ağustos perşembe günü 3 saat çalışıldı beş sayfa yazıldı ☺️
Cuma günü dinlenme molası 🥲
Bugün kaldığım yerden devam edeceğim inşallah 🫶

Allahım yardımcınız olsun .Amin inşallah herkesin hakkında hayırlısı olsun ☺️evet adliyeler çok yoğun oluyormuş bir şeyi merak ediyorum iş öğrenme süreci uzun mu oluyor programlar uyap vs kolay mı zor mu
O çok kişisel bir durum. Öğrenmeye açık biriyseniz 2 ayda öğrenirsiniz sistemi. Ama daha uzun sürenlerde var. Öğrenmeye niyetli olmak önemli olan.

O çok kişisel bir durum. Öğrenmeye açık biriyseniz 2 ayda öğrenirsiniz sistemi. Ama daha uzun sürenlerde var. Öğrenmeye niyetli olmak önemli olan.
Aslında öğrenmeye açık biriyim ama çok korkuyorum hata mı yaparım diye birde birilerine sürekli bir şey sormaya çekinen bir insanım özel sektörde maalesef bir sefer yarımyamalak gösterirler dört dörtlük performans beklerlerdi anlamadığın bir şeyi ikinci sefere sorsan hayvan gibi tepki gösterirlerdi öyle olunca kendimi çok geri çekiyordum inşallah adliye de iş hayatına başlarsam böyle durumlarla karşılaşmam çünkü cidden psikolojik olarak kötü etkiledi beni bu durum işin ağırlığını yoğunluğunu değil de iş öğrenme sürecini takıyorum inşallah iyi karakterli yardımsever insanlarla karşılaşırım 🫶iş hayatında böyle düzgün insanlar kaldı mı bilmiyorum tabi 🤷‍♀️🥲

X