2014 Katiplik sınavına girecek olanlar birbirimize destek olalım beraber çalışalım))

Hadi bakalım görüyüm kız senii kesin benimlede paylaş tamam mı:KK53::KK53:
ah ah sorma o gözlerin şaşılını iyi bilirim alışırsın canm merak etme :KK9: benm parmaklarım patlayana kadar çalışıyordum :KK53::KK53::KK53:
ne hırsmış bendekide yahu valla hayat cok zor cok:KK14::KK14::KK14:
Hadi gül neşelen bakımm kursa da git tabi hem kursa çalışırsın hem evde cok güzel olur senin için
zaten ev hanımıymışın bol bol vaktin olur:21::21:

kapısından döndüğümüz yerler bizi ev hanımı yaptı tıkıldık kaldık ilkokul mezunların çalıştığı yerlerin kapısındna bile giremiyorum lisans mezunu olmama rağmen neden referans yok :KK47: deniyorum demindden beri ama gözümde şimşekler çakıyo şuan gözlüğe döncem sanırım:KK51: evet başlarsam kursa paylaşcam söz nasipse. kayıt yaptırdım ama henüz net bişey yok ücretsizya:KK37: senin hırs bendede olsa keşke bende neden yok bu hırs yaa sınava bile hep gececek kadar çalışırım ne gerek var fazlasına derim neden yorulayıkm derim:KK53: sen ne mezunuydun canım ben işletme lisans

kapısından döndüğümüz yerler bizi ev hanımı yaptı tıkıldık kaldık ilkokul mezunların çalıştığı yerlerin kapısındna bile giremiyorum lisans mezunu olmama rağmen neden referans yok :KK47: deniyorum demindden beri ama gözümde şimşekler çakıyo şuan gözlüğe döncem sanırım:KK51: evet başlarsam kursa paylaşcam söz nasipse. kayıt yaptırdım ama henüz net bişey yok ücretsizya:KK37: senin hırs bendede olsa keşke bende neden yok bu hırs yaa sınava bile hep gececek kadar çalışırım ne gerek var fazlasına derim neden yorulayıkm derim:KK53: sen ne mezunuydun canım ben işletme lisans

ah ahhh bilirim canm bilirim bilmezmyimm:KK14::KK14:
sıkma canını elbet bir kapı açılmıştır.
görceksin bak güzel olacak herşey umut edelim..
ben mezun değilm daha aöf adalet okuyorum canım ilk yılım düz lise olarak girmiştim kpss ye bende:KK53::KK53:
kazandım ünv. yi malesef dondurdum bu senede böyle yaptım
o hırs sendede olacak ulen anlamam valla:KK19::KK19::KK19:
ben şimdi müsadeni isteyim canm bugun cok yoruldum beynim dinlensin biraz:KK9::KK9:
burdada kar yagıyo yaa ne güzelllll:KK76::KK76:

Hadi görüşrüz tatlım hayırlı geceler :KK54:
iyi çalışmalar:KK54:

ah ahhh bilirim canm bilirim bilmezmyimm:KK14::KK14:
sıkma canını elbet bir kapı açılmıştır.
görceksin bak güzel olacak herşey umut edelim..
ben mezun değilm daha aöf adalet okuyorum canım ilk yılım düz lise olarak girmiştim kpss ye bende:KK53::KK53:
kazandım ünv. yi malesef dondurdum bu senede böyle yaptım
o hırs sendede olacak ulen anlamam valla:KK19::KK19::KK19:
ben şimdi müsadeni isteyim canm bugun cok yoruldum beynim dinlensin biraz:KK9::KK9:
burdada kar yagıyo yaa ne güzelllll:KK76::KK76:

paylaşımların için çooook teşekkürler...... dinlen daha çok işimiz var yorma kafanı :KK52: ama arada ziyaret et konuyu tamam öpüyorum:KK64:

allah kolaylık versin çok şükür ben bitirdim o işi. kendimi sınıyorum ama hiç yazamıyorum malesef bakalım neolcak hayırlısı :KK50:

nasıl gidiyor hatun çalışmalar:KK76::KK76:
başvuru tarihleri belli oldu mu?

hayır canm henüz belli olmadı ama şubata kadar belli olur ben konuyu biraz erken açtım sanırım:KK9::KK9:
ne zamanmış ki bu sınav ?
baraj puan falan varmı acaba ? :26:

büyük ihtimal bu senede subat mart ayında olur
baraj puan 70 canm kpss den 70 alan herkez girebilior :93:

hayır canm henüz belli olmadı ama şubata kadar belli olur ben konuyu biraz erken açtım sanırım:KK9::KK9:

anladım canım 2012 de alınan puanlar geçerli dimi 2014 eylülde giricem ben yeni hazırlanıyorum sınava:KK31:

kuzuuuum ocak falan diyolar katipler sitesindekiler başvuru için. ben ocağa kadar ne kadar ilerleyebilirimki çok fazla yanlışım çıkıyo yazamıyorum arkadaşım deli olcam olmuyo malesef. :KK50:

kuzuuuum ocak falan diyolar katipler sitesindekiler başvuru için. ben ocağa kadar ne kadar ilerleyebilirimki çok fazla yanlışım çıkıyo yazamıyorum arkadaşım deli olcam olmuyo malesef. :KK50:

canm hiç bir zaman ocakta olmadı saçmalama hep şubat ve martta oldu gecen sene mülakatlar nisandaydı düşün klavye sınavıda martın sonundaydı:KK20::KK20:

kızlar merhaba bende bu yıl ilkkez katip olmayı deneyeceğim çünkü adalet okuyorum on parmağım fena değil ama şimdi okudum ve gözüm korktu ben zaten okulda f klavye dersi görüyorum hep f de yazmaya başladım ama halen 3 dk da 90 vuruş yapamıyorum ama geçen yıl adliye stajında bizi bu sınavın denemesine almışlardı baya heyecan basmıştı bide o zaman lise stajyerleri ve üniversite stajyerleri birlikte denemeye girmiştik biz berbat yazmıştık ama lise stajyerleri metni tam iki kere yazmışlardı öyle korkunçtu ki bizim bi kaç satırken millet yardırmıştı ama çok aşırı zor sormuyorlar metni size söyleyeyim ben geçen yıl yavaştım o yüzden öyle olmuştu vaktiniz varsa türkeğitim.net den bol bol çalışın derim bizim hocamız öneriyor orayı hep şimdiden herkese kolay gelsin :KK34:

kızlar merhaba bende bu yıl ilkkez katip olmayı deneyeceğim çünkü adalet okuyorum on parmağım fena değil ama şimdi okudum ve gözüm korktu ben zaten okulda f klavye dersi görüyorum hep f de yazmaya başladım ama halen 3 dk da 90 vuruş yapamıyorum ama geçen yıl adliye stajında bizi bu sınavın denemesine almışlardı baya heyecan basmıştı bide o zaman lise stajyerleri ve üniversite stajyerleri birlikte denemeye girmiştik biz berbat yazmıştık ama lise stajyerleri metni tam iki kere yazmışlardı öyle korkunçtu ki bizim bi kaç satırken millet yardırmıştı ama çok aşırı zor sormuyorlar metni size söyleyeyim ben geçen yıl yavaştım o yüzden öyle olmuştu vaktiniz varsa türkeğitim.net den bol bol çalışın derim bizim hocamız öneriyor orayı hep şimdiden herkese kolay gelsin :KK34:

merhaba canm sende hoşgeldin aramıza
bazı metinler çok zor bazıları kolay oluyor
amA Bence metnin zor olması ve imlalı cıkması cok iyi bize öyle çıkmştı bu sayede mülakatlara baya kişi elenmiş oluyor
sen çalışmalarını bırakma tam sürat devam et 90 ı geçersin ypamıcak birşey yok
heyecan yüzünden sınan anında baya bir kelime düşüsü yaşıyorsun bunun için bol bol yaz ki etkilemesin seni bu düşüsün bu arada bende adalet okuyorum :93:
Sevgi, tarihler belli olunca yazar mısın kaçırmayalım :KK1:

tabi canm yazarım ne demek nasıl gidiyor çalışmalarınız
ben pek giremiyorum finallerime çalışıyorumm:21::21::21:

X