2014 Katiplik sınavına girecek olanlar birbirimize destek olalım beraber çalışalım))

acıktan okumak aksine daha zor dersleri bile görmüyorsun kendin çalışıyorsun çabalıyorsun ne yazıkki:KK50::KK50::KK50:
ben cok zorlanıyorum anayasa hukuku ve idare hukuk özellikle biri anlatmadan cok zor oluyo imkanım olsa giderdim örgününe ama ailevi nedenlerden dolayı gidemedim canm ben bölümümü cok seviyorum pişmanda değilimm hiç hakkmzda hayırlısı olsun inşallah:KK16:

idare açıkta ilk dönem görülüyor ama biz ikinci dönem görmüştük o birazcık daha iyi oluyordu ama idare berbat bişi yani bide bu dönem idari yargı dersim var ve resmen sürünüyorum bu dersten ama anayasa kolay tatlım yaparsın onu o çok temel bi ders herşeyin başı o bide hukuk basşlangıcı oda çok genel bi dersti zorlandıklarını sor ben sana elimden geldiğince yardım ederim :KK19:

Nasılsınız kızlar
katiplik duyuruları yavaş yavaş başladı
adalet bakanlığınında eli kulağındadır yakında ilan çıkar nasıl gidiyor çalışmalarınız
bende bu şanş olduktan sonra sanırım mülakatta yine elerler:KK14::KK14::KK14:

Nasılsınız kızlar
katiplik duyuruları yavaş yavaş başladı
adalet bakanlığınında eli kulağındadır yakında ilan çıkar nasıl gidiyor çalışmalarınız
bende bu şanş olduktan sonra sanırım mülakatta yine elerler:KK14::KK14::KK14:

ayyy acaba kaç kişi alacaklar ?
bu arada ben iyiyim canım sen nasılsın

Gruptakiler naptı acaba merak ettim:KK15:
Son görülmelerde bayağı eski :110:
Umarım her şey gönlünüzce olmuştur kızlar :KK200::KK19:

X