Adaçayı Mucize Mi Yoksa Cazibe Mi :)

evt cnm sanırım öyle oldu :uhm:tartışmak mı???aslaa öyle bi niyetim yoktu ve zaten bence tartışmada denilemezdi sonradan kendime çok kızdım cnm sendende o arkadaştanda özür diliyorum kırdıysam ben kendim sitemli gibi yazmışım aslında hiçte kızılcak bişey yok diyorum yaa adet gelcek herhaldee senağlama

olur canım böyle şeyler stresli olunca insan karşısındaki iyi birşey bile söylese onu kötüye yorabiliyor. rica ederim özür dilemene gerek yok kendine iyi bak...:1hug:

asyacım boşver üzme kendini, kırılmadım. Bu arada alınganlığın adetten değil de, HAMİLELİKTENdir inşallah :))

Adaçayı hamilelikte düşüğe neden olabiliyor. Rahim kasılmasına yol açtığında hamile kalma durumunuz varsa bence kullanmayın.

Eşimin halası ve gelini p.apatya çayı banyosu yapıp hamile kalmışlar, tesadüf mü değil mi bilemem. Pa.patyayı demlemişler, leğene dolduruyup içinde yarım saat, bir saat oturmuşlar. Yalnız dikkat edin, üşütmeyin.

Adaçayı hamilelikte düşüğe neden olabiliyor. Rahim kasılmasına yol açtığında hamile kalma durumunuz varsa bence kullanmayın.

Eşimin halası ve gelini p.apatya çayı banyosu yapıp hamile kalmışlar, tesadüf mü değil mi bilemem. Pa.patyayı demlemişler, leğene dolduruyup içinde yarım saat, bir saat oturmuşlar. Yalnız dikkat edin, üşütmeyin.

teşekkürler canım bi onu denememiştik onuda deneriz artık :dance:

X