acnelyse kullanan varmı bi bakar mısınz

mizirtilicizirti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
447
104
Kızlar bacaklarmdaki lekeler için 3 gündür acnelyse kullanıyorum normalde kızarma soyulma olması lazım ama hiçbir değişiklik yok devam edeym mi fazla da sürmüyorum ama kullanan varmı:26:

zaten asla fazla sürmeyin. hemen soymuyor o bir süre sonra soyulmalar başlıyor. yalnız yaz aylarına giriyoruz kullanmak için yanlış bir dönem seçmişsiniz. doktor mu verdi yoksa kendiniz mi başladınız?

bio oil yağ denemenizi tavsiye ederim reklamlardada çıkmaya başladı leke ve cilt çatlaklarını azaltmada baya yardımcı ama hiçbir krem yada kozmetik 2 3 günde iyileşme göstermez en az 2 ay kullanımda etkilidir dediğiniz kremde sivilce kremi diye biliyorum

zaten asla fazla sürmeyin. hemen soymuyor o bir süre sonra soyulmalar başlıyor. yalnız yaz aylarına giriyoruz kullanmak için yanlış bir dönem seçmişsiniz. doktor mu verdi yoksa kendiniz mi başladınız?

4 gün sürdm bıraktm hiç değişiklik yok devam edeym mi burda bi ark.ın yorumuyla denedm dr.tarafından değil

Bende acnelyse kullandim
Sabır isteyen bi süreç gerektiriyor
Kirmizi ruj sürülmüş gibi soyuluyor yuzun
Calisanlar yada ogrenciler icin zor bi dönem
Ama evdeysen ve zamanin varsa
Havalar daha fazla isinmadan kullanmaya baslamalisin cunku yazin ortasinda daha zor olur

Yüzümde kullandım ama bacaklarda ilk defa duydum. Eğer cildiniz yağlıysa soyulma süresi uzayabiliyor. Ama çabucak soyulsun diye sakın ama sakın çok sürmeyin. Cildinizin yapısını bozarsınız.

4 gün sürdm bıraktm hiç değişiklik yok devam edeym mi burda bi ark.ın yorumuyla denedm dr.tarafından değil

valla ben yüzüme kullandım, bilemiyorum o yüzden. bacaklarınıza nemlendirici sürüyorsanız banyo sonrası falan etki etmeyebilir. bir de üstüne bir şey giyiyorsunuz sürekli sürtünme falan oluyor, etkisi ondan dolayı da azalabilir. yüz gibi açık bi bölge değil sonuçta.

belli bir süre sonra soyulma oluyo fazla sürme yanık olur iz bile kalır kızarma oluyo ama lekelerde etkili bir ilaç değil 1 ay düzenli kullandım güneş lekesine banamısın demedi soydu ama leke geçmedi

ya ben bunu kullanıcam ama benım yüzümden şuan sivilce yok sadece izleri için kullanıcam yeni başladığımızda önce sivilce çıkartıyomuş sanırım bu ilaç acaba bendede tekrardan sivilce çıkar mı lütfen cevap verin

Eger cikmak icin hazirds bekleyen sivilceniz yokss cikmaz. Bu urun sivilce cikartmiyor. Sadece olusmaya baslamis sivilcenin olusumunu hizlandiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…