acilll

nmb2358

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
158
1
42
arkadaşlar geçen ay olanları bazılarınız bilir 6gün geçmişti regl olmamıştım ve özel hastanede betahcg baktırmıştım 10 çıkmıştı dr arayıp muhtemelen yeni gebelik demişti kan alınan hastanede kız kolumdan kan sızdırdığı için hemotom oluştu aşırı şişlik ve 10 gün boyunca kolum mosmor şeklinde gezmiştim ve çok ateşlendiğim için vücut tetikleyince regl oldum dr aradım döllenip fakat tutunamadığını söylemişti hastaneyle alakalı gerekli şikayetlerde bulunacağını söylemişti neyse üzerinden zaman geçti ve ben p.tesi başka dr gittim tanıdık vasıtasıyla yumurtalıklar felan tertemiz dedi sadece çatlamış ve kanaya yumurta var dedi 2mmiş ama buna çikolata kisti diyemeyiz dedi dememiz için 6 ay sonra geldiğinde büyümüş olması lazım dedi bunun herhangi bir etkisi yok dedi çocuk olmamasına geçen ay olanlarıda anlattım dr bundan dolayı olabilir dedi şimdi benim 2 gün günüm geçti ateşimde düşmüyo sık sık ateş sol yumurtalığımda batmayla birlikde belimde ağrı oluyo ve hiçbir adet belirtiside yok size soruyorum acaba yine geçen seferki gibi 6-7 geçecek döllendiği halde tutunamıyacak ve yine reglimi olucam diye kafamda soru işareti var acaba dr arasamda progesteron ilacı alsamda yada tutunmasına yardımcı olacak başka ilaçmı istesem ne dersiniz siz bana yardımcı olun ya lütfen yarını bekleyip arasammı söleyin

bence doktorunun sözünden çıkma.progesteronun tam bilimsel bir kanıtı yok tıpta.düşeceği varsa düşer.bence riskli bir gebelik olabilir.doktorunla enine boyuna konuş canım ki sonucu kötü olmasın.acele etme.sen sağlıklı olki sağlıklı ve eylenceli bir gebelik geçir.doktoruna güven.hakkında hayırlısı olsun tatlım.

yukarda yazmıştım okudunmu bilmem ama benimde 3.günüm bugün olmadım halen p.tesi kontrol için dr gitmiştim içerde çatlamış kanayan yumurta var demişti benimde 3gündür kasığım ağrı yapıyodu bacağıma ve belime vuruyodu dr aradım az önce yarın hemen kanda gebelik baktır beni ara ona göre konuşalım dedi heycan yaptım ateşimde var dedim tamam baktır sen dedi bişeyle söleyin nolur yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…