Gebeliğe Hazırlık acilll gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende normalde her ay regl olmadan önce göğüslerim çok büyür ve acırdı.elimi dokunduramazdım o derece yani.ama bu ay göğüslerimde hiçbir değişiklik yok.sadece ara ara adet sancısı gıbı sancım oluyo ve geçiyor.benim pek şansım kalmadı ama canım çünkü ben kan testi de yaptırdım ve maleseff negatifff.ben sadece hala regl olmadıgım için şüpheleniyorum.acaba geç döllenme olmuş olabilir mi diye

aslında benimde ümidim geç döllenme olabilir düşüncesi....ama 5 gün geçti idrarda çizgi silik bile değil....gayet net !!!!! tek çizgi.....her ay aynı şeyleri yaşamk istemiyorum o yüzden olmasını çok istedim....şimdi de niye regl olmuyorum bir sorun mu var diye kafama takıyorum.....neyse yine de hayırlısı.....

Canım benden sana tavsiye üzülme.Bu gün mynette hamile bir bayanın doğuma giderken kaza geçirip bebeğini kaybettiğini okudum. Herşeyde bir hayır vardır.Çok üzüldüm hala aklımdan çıkmıyor.

gerçekten çok üzücü haklısın canım inş. en hayırlı zamanda sağlıkla güzelliklerle gelsin meleğim,

şimdi iyiyim o an testte negatifi görünce insan ister istemez negatifleşiyor.

regl günün ne kadar geçti seda*???

adetim hesaplayıcılara göre 4 gün geçen ayki günüme göre 2 gün geçmişti,
sonra kahverengi bir kanama geli 2 gün bende yerleşme kanaması diye ümitlendim ,

çünki hiç öyle adet olmamıştım ben en az 6gün regl olurum ama öyleymiş işte meğer adetolmuşum :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…