acilll duaa

Canim benim toplam 700 oldu arkadastan haber var mi
yok canım henüz bana bir şey yazmadı inşallah yazar ben de sizlere haber ederim kendisi almanyada ikamet ediyor inşallah durumu iyidir bu sene bir de ameliyat geçirdi kendisi dualarınız için çok sağolun inşallah iyidir..

Kuzum yeni gördüm üzüldüm Rabbim şifa versin insaAllah , evine saglicakla dönsün 1.000 okuyacam

Arkadaslar masalyuzlum yazdı bana suan hastanede yatiyormus hala çatlak yokmuş çok şükür ama başındaki sisliklerin sebebi araştırılıyor heralde

sıteye yenı gırdım etıketı sımdı grdum bıraz gec kalmıs oldum ama ıyı olmsına sevındım gelmıs gecmıs olsun Allah butun hastalara sıfalar nasıp eylesın :)

arkadaşlar yine de YA ŞAFİ okumak isteyenler okursa sevinirim arkadaşımız için inşallah şişliklerin sorunu da giderilir

Ne guzel seni burda gorebildik Allah sifa versin kardesim

arkadaşlar dualarınızın devamını bekliyorum inşallah masal daha salıya kadar hastanede yatacak testleri tahlilleri için hepinizden ALLAH RAZI OLSUN

Allah razi olsun canim :) en korktugumu atlatim cok şükür. Dua ettiginiz icin hepinizden teşekkür ediyorum allahim razi olsun hepinizden hakkinizi helal edin :)
Helal olsun ne demek dua ederiz yine senin icim hastaligin ne ki kac yasindasin kuzum

arkadaşlar dualarınızın devamını bekliyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…