Acill yardım edin lutfen kizlar beta hcg dış gebelik

Çok sevindim sizin adınıza nasıl rahat edecekseniz öyle yapın umarım sağlıkla ilerler sağlıkla da kucağınıza almak nasip olur 😍🤲
Amin inşallah çok teşekkür ederim hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah. Bence siz de endişelenmeyin hep düşük artış olmamış ama kat ve kat arttığı da olmuş. Hormonlar kendini dengelemeye çalışıyordur belki.

Evet haklısın canım aslında hiç düşmedi bilmiyorum aşırı panik oldum aslında şöyle diyorum 96 iken birden 570 4kat arttı şimdi de yüzde 40 belki normaldir diyorum ama kafam deli sorular
Evet Rabbim cümlemize hayırla sağlikli evlatlar nasip etsin beklemek zor biliyorum çünkü ben çocuğu çok bekledim 11 gün sonrada kalp atışı için gıdıcez bende bekliyorum sabredemiyorum ama zorundayız işte ben 3 haftalıkken kana yeni geçmişken daha adetime 6 gün varken öğrendim zaman hiç geçmedi çok iyi anlıyorum seni

Evet Rabbim cümlemize hayırla sağlikli evlatlar nasip etsin beklemek zor biliyorum çünkü ben çocuğu çok bekledim 11 gün sonrada kalp atışı için gıdıcez bende bekliyorum sabredemiyorum ama zorundayız işte ben 3 haftalıkken kana yeni geçmişken daha adetime 6 gün varken öğrendim zaman hiç geçmedi çok iyi anlıyorum seni
Evet öyle beklemek çok zor malesef bende çok yeni öğrenmiştim sizin gibi zaman durmuş gibi artı kpss ye hazırlanıyorum böyle olunca hersey üst üste geldi 9 da gidicem doktora bakalım ne diyecek

Hadi bakalım dualarım sizinle haber edersiniz inşallah❤
Şimdi geldim doktordan alttan muayne etti rahim kalinlasmasi iyi ama değer de sıkıntı var iki kat artması lazım dedi ve dış gebelik büyük ihtimalle dedi ama tuplerde bisey yoktu tekrar kan verdim ona göre müdahale edecekler çok kötüyüm ya iğne ile düşürecez dedi çok korkuyorum :KK43:

Şimdi geldim doktordan alttan muayne etti rahim kalinlasmasi iyi ama değer de sıkıntı var iki kat artması lazım dedi ve dış gebelik büyük ihtimalle dedi ama tuplerde bisey yoktu tekrar kan verdim ona göre müdahale edecekler çok kötüyüm ya iğne ile düşürecez dedi çok korkuyorum :KK43:
Canım son durumun nedir acaba merak ettim

Canım son durumun nedir acaba merak ettim
Malesef sun kürtaj oldum sonra da mtx iğnesi yaptı doktor haftaya beta hcg ye bakacaklar değer düşmüştü diye eğer düşmezse doktor ameliyata kadar gidebilir dedi çok kötüyüm sadece son değerim artmadı diye birgunde hersey gelişti hala şoktayım

X