ACİLL! Ovülasyon testine bakar mısınız?

Merve212

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
16
0
28
Kızlar dün gece akşam 8 de ovülasyon testi yaptım ve çizgilerin 2 side çok koyu kırmızıydı. O günü değerlendirdik. Bugün tekrar test yaptım aşağıda resmini bıraktığım şekilde çıktı biraz silikleşmiş bu ne anlama geliyor. Bugünü değerlendirme şansım yok maalesef. Dünki ilişki yeterli olur mu?
20230424_153950.jpg

Kızlar dün gece akşam 8 de ovülasyon testi yaptım ve çizgilerin 2 side çok koyu kırmızıydı. O günü değerlendirdik. Bugün tekrar test yaptım aşağıda resmini bıraktığım şekilde çıktı biraz silikleşmiş bu ne anlama geliyor. Bugünü değerlendirme şansım yok maalesef. Dünki ilişki yeterli olur mu?Eki Görüntüle 3237565
yumurtlama olmus demek cnm iliskiyi birakma yani 1 gun araylada olsa olsun dollenmenin ne zmn olacagi belli olmzki

yumurtlama olmus demek cnm iliskiyi birakma yani 1 gun araylada olsa olsun dollenmenin ne zmn olacagi belli olmzki
Merhaba kızlar ben bu ay ovulasyon takip ettim pilleri yakaladım şimdi bi yapayım ovulasyon testi dedim böyle çıktı sizce gebelik vatmıdır

Eklentiler

• IMG_7902.jpeg
    IMG_7902.jpeg
    166,8 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba kızlar ben bu ay ovulasyon takip ettim pilleri yakaladım şimdi bi yapayım ovulasyon testi dedim böyle çıktı sizce gebelik vatmıdır
Merhabalar cnm bunu ne zaman yaptin acaba yumurtlamayi gördükten kac gun sonra ve adetine ne kadae vardi benimde bu şekilde cikti ikinciye ovulasyonda merak ettim

X