Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

Bütün hepsini baştan sona okudum yazmamakla en iyisini etmişsin olsaniz bile sonu olmayan bir yol. Üniversitelisin daha yolun çok basindasin neler neler çıkar karşına. Sana en basitinden şunu anlatayim.
Benimde lise zamanımda vardı böyle bir hocam okudukça film şeridi gibi geçti önümden resmen. Adamla aramızda 11 yaş vardı ergenligin verdiği şeyle adama o an kör kütüktüm. Tuhaf olan o da bana farklı yaklaşırdı sınıfımızdaki hatta okulumuzdaki çoğu kişi farkındaydı da durumun. Koridorda karşılaşınca hocanın yanındaki öğrenciler beni taniyorlarsa sizi biz tek bırakalım der giderlerdi ya da benim yanımda arkadaşlarım varsa hocayı görünce oo seninki geliyor demeye başlarlardı. Daha sonrasında aynı okuldan matematik öğretmeniyle evlendi küçük çaplı şokun ardından bende üstüne bir sevgili patlattım bir daha birbirimizi gördüğümüzde ne o yüzüme baktı ne ben. Yani şuan baktığımda trajikomik geliyor. Bambaşka bir insanla evlendim farklı şehirde yaşıyorum ama o an her gece o adamla evlenme hayali kuran bir ergenustum. O yüzden hayat sana ne getiriyor bilemiyorsun sacma sapan tiplemelere takılı kalacağına bak yoluna hayatını yaşa.

Adam olumsuz cevap vermemiş, tam olarak yukardaki kadın gibi "ne diyeyim bilmem ki seni de tanımıyorum" diye istemem yan cebime koy yapmış, sen de yukardaki adam gibi "tanımıyorsanız siz bilirsiniz" deyip dükkanı kapatıp gitme peşindesin Adam hayır ne münasebet dememiş sadece ikna edilmeye ihtiyacım var demek istemiş, naz yapmış. Yorumlarda herkes açılma demiş açılmışsın, şimdi çoğunluk Adam reddetmemiş diyor bu kez de sen diyorsun ki yok dalga geçti, yok olumsuz konuştu. Her konuda böyle insanlardan akıl alıp alıp tersine mi gidersin merak ettim

ayy bu nee
demek ki o da kafasında bu konuyu tekrar düşündü, mesajı sildi
yazmasan iyiydi anma neyse içinde kalmadı bence üzülme
umarım tekrar karşılaşmazsınız
umarım aramaz en son bilmiyorum keşke sorsaydı ya da ne bileyim o da cevap verilecek birşey yazsaydı ben yazardım zaten. ya da öğretmen olduğu için korktu mu sildi bilmiyorum ne oldu

silmiş yazdığı mesajı, geri çekmiş
Direkt kafandan sil bu adamı. Yazdığının arkasında bile duramayacak bi tip. Bi de muhtemelen o takip ettiği hesaplar gibi düşünüyor aklınca sen ona açıldın o sana karşılık vermedi gibi olacak. Boş ver üniversitede elini sallasan ellisi

Çalışamaz,özelde lise mezununu mu tarih hocası yapacaklar? Milyon tane mezun işsiz varken? Mümkün değil.
Dershanede çalışmamışsınız belli ki. İngilizce öğretmenine diploma bakmadan sırf ingilizcesi iyi diye alıyorlardı. Onlar eskidendi. Öğretmen mezunlar çok istiyor diye öğretmen olmayanları yapıyolar. Bende kimyagerken öğretmenlik belgem yokken yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…