Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

Normal bir hoca öğrenci konuşması olmuş. Zaten olması gereken de bu. Bence hiç açılma. Karşına kimler çıkar daha. Çok gençsin. Zaten açılsam da bi beklentim yok demişsin. Boşver, hayal kırıklığı yaşatma kendine durduk yere.
ocaktan beri duygum vardı ondan dolayı ikilemde kaldım bilmiyorum ya

Niye siz aciliyorsunuz.Yani herşeyi de biz yapar olduk.Ne bileyim eski kafalı denir belki bana.Erkeklerin elinden bu açılma fikrini aldı alalı kadınlar erkekler kadına daha farklı bakar oldu.Aaa kaç kadın bana yazdı .Kolay ya o yazsın..O bana atladı.Bunlari çok duyar oldum.Bence ilişkide ilk ilgiyi gösteren kaybediyor.İstisnalar kaideyi bozmaz.Bana erkeğin ilk konusmasi gelmesi daha doğru geliyor.Onun dışında şimdi ikinizi de tanımıyorum hayat ve karar sizin.Ben ilgisi olan bir erkeğin bunu belli etmeyeceğine utanacagina cekinecegine inanmam.En nihayetinde kendi açılan kadının ilişkinin sonunda benmi geldim sen teklif ettin kendin kostun silahımı dayadım gibi çirkin cümleler duyması da olası.Bu benim fikrim başkası eşitlik var diye arar yazar teklif eder üstüne düşer ben bu kadar peşinden kosulasi erkek olduğuna inanmıyorum kimsenin

G.t kalkması loading :)
En azından sürekli göreceğin bir yerde olmadığından teselli olursun olay istemediğin şekilde sonuçlanırsa :))
böyle yazmıştım
IMG_20240911_223907.jpg

X