Acilen yardım istiyorum

ebuxsx81

allah ım sen onu koru....
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.581
0
KIZLAR BENDE BU GÖGÜS AMıLYATINA KARAR VERDıM ıSTANBULDA TAVSıYE EDEBıLECEĞıNıZ BıR DOKTOR VARMI FıYATLARI NE KADAR ACABA
BıRDE BU ıŞ ıÇıN ıLLA AMıLYATMI LAZIM BEN BıRAZ ÜRKÜYORUMDA KREM YADA HAPIN DIŞINDA YADA DAHA KÜÇÜK Bı AMıLYAT ıŞTE NE BıLEYıM YOKMU...

NETTE OKUMUŞTUM CıLT KREMLERıNıN ıÇıNDE KULLANILŞAN Bı MADDE VARDI O ŞEKıLDE DE OLUYORMUŞ BU KONUDA BıLGı OLAN VARMI.

ÖZELDEN DE YAZABıLıRSıNıZ a.s.

Meraba, ben yarın sabah ameliyat oluyorum. çok çok heyecenlıyım. daha önce bir sürü krem denedim ama boşuna para saçtım galiba. hayatta tavsiye etmem. sonunda cesaret toplayıp internetten araştırdım ve doktorumu bulduğuma inanıyorum.umarım yanılmamışımdır. bilmiyorumkismile ameliyattan sonra ne zaman siteye girersem artık yaşadıklarımı yazacağım.(İnşallah mutluluklarımı yazarım ve nazmi beye teşekkirlerimi)

Meraba, ben yarın sabah ameliyat oluyorum. çok çok heyecenlıyım. daha önce bir sürü krem denedim ama boşuna para saçtım galiba. hayatta tavsiye etmem. sonunda cesaret toplayıp internetten araştırdım ve doktorumu bulduğuma inanıyorum.umarım yanılmamışımdır. bilmiyorumkismile ameliyattan sonra ne zaman siteye girersem artık yaşadıklarımı yazacağım.(İnşallah mutluluklarımı yazarım ve nazmi beye teşekkirlerimi)

ayy canım benim hadi hayırlısı çok merak ediyorum bende inş.güzel geçer sende bize mutluluğunu anlatırsın maliyeti ne kadar acabaa.s.

çok geçmiş olsun,hatta sen bunu okurken geçmiş olacak bile :)
bir an önce iyileşip yaşadıklarını anlatmanı bekliyorum,sanırım sıra bana geliyor :)

off ya çok para lazım mış bu işe en az 5 lt gerekli olsa belki düşünürüm ama önce parayı bulmak lazımkaydirigubbakcemile3

selam arkadaşlar bende bu ay sonunda göğüs büyütme ameliatı olmak istiyorum.bende doktor araştırmasındayım.hayırlısı bakalım.eser aydoğduyu bilen varmı acaba ?

bende doktor araştırması yapmam lazım birçok doktor var çünki bu işi yapan yerimseniben

X