Sivilceli Ciltler acil yazar mısınız?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

My child

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
727
1.893
29
merhaba benim kardeşimde yara gibi sivilceler oldu yüzünde bizde doktora götürdük bi krem yazdı gecirmedi doktoru 2. aşamaya gececeğiz dedi ve acnegen ilaçları yazdı yani kuvvetli ilaçları yazdı bu defa yüzü tekrar kabardı gözleri kızardı bacakları kabardı vücudu komple kabardı tekrar götrdük bu seferde ilaçları bırak prednol l 40 mg iğne kullan kabarıklığını alır demiş yorumlarınızı alabilirmiyim iğne 4 tane yazmış skıntı olmaz demi iğnede ?

Benim vücudumda bir sürü lekeler çıkmıştı. Bununla alakalı olur mu bilmiyorum. Doktor krem verdi her gün 3 defa bu lekelerle süreceksin dedi ama hangi birisine süreyim. Neyse 2 paket krem bitirdik. Eşim kızdı. Elma sirkesi aldı marketten , banyo suyuna bir şişe döktü her seferinde ve ikinci banyomda tüm lekeler gitti. Eşim de internette okumuştu zaten

merhaba benim kardeşimde yara gibi sivilceler oldu yüzünde bizde doktora götürdük bi krem yazdı gecirmedi doktoru 2. aşamaya gececeğiz dedi ve acnegen ilaçları yazdı yani kuvvetli ilaçları yazdı bu defa yüzü tekrar kabardı gözleri kızardı bacakları kabardı vücudu komple kabardı tekrar götrdük bu seferde ilaçları bırak prednol l 40 mg iğne kullan kabarıklığını alır demiş yorumlarınızı alabilirmiyim iğne 4 tane yazmış skıntı olmaz demi iğnede ?
Herseyi bırakıp madecassol kullansın. Her derde deva. Benim yüzüm tarla gibiyken bebek gibi oldu. Ama bi dahiliye gitsin. Altta yatan sebeplere bakılsın belki icerden gelen bi sıkıntı vardır.

X