Acil yardımınıza ihtiyacım var çok çaresizim..

jungeunji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2016
73
27
32
Bir çocukla birbirimizi tanıma aşamasına girdik ve ciddi düşünüyorduk. Fakat çocuğun yakın arkadaşı ile ortaokulda 1-2 aylığına çıktık. Şu an üniversitedeyiz. Konuştuğum kişi bunu kafaya taktı ve bugün konuşmayı sonlandırdı. Gerçekten merak ediyorum ben mi saçma düşünüyorum. Çünkü o çocukla yaşadığımız çocukça bir ilişkiydi ve üzerinden yıllar geçti. Zaten ortaokulda yaşanan bi ilişkiden ne beklenir ki? Ne yapmalıyım lütfen tavsiye verin onu kaybetmek istemiyorum

Bir çocukla birbirimizi tanıma aşamasına girdik ve ciddi düşünüyorduk. Fakat çocuğun yakın arkadaşı ile ortaokulda 1-2 aylığına çıktık. Şu an üniversitedeyiz. Konuştuğum kişi bunu kafaya taktı ve bugün konuşmayı sonlandırdı. Gerçekten merak ediyorum ben mi saçma düşünüyorum. Çünkü o çocukla yaşadığımız çocukça bir ilişkiydi ve üzerinden yıllar geçti. Zaten ortaokulda yaşanan bi ilişkiden ne beklenir ki? Ne yapmalıyım lütfen tavsiye verin onu kaybetmek istemiyorum
Yapabilecek birseyiniz kalmamış. O sizi çoktan gözden çıkarmış.

İstemiyor olabilir
Komik gelebilir ama sahsen ben de hayatimdaki insanin en yakin arkadasimla ilkokul doneminde bile olsa flort etmis olmasini, hoslanmis olmasini istemezdim
Ortaokul aski diyip geciyorsunuz ama sahsen ortaokulda asik oldugumu sandigim kisi hala benim icin cok ozeldir, yillardir gormuyor bile olsam simdi gorsem kalbim yeniden bi hop eder
Ve yakin arkadasimin sevgilimi gordugunde ya da sevgilimin yakin arkadasimi gordugunde ayni hisler tasiyip tasimadigindan emin olamam ve bu beni rahatsiz eder

Gerekli aciklamayi yaptiysan buna ragmen seni istmiyorsa durumu kabullenip hayata devam etmekten baska care yok. Onun karari bu sonucta iliski tek tarafli yasanmaz. Caresizlik bir durum yok

Zorla güzellik olmaz, saçma ama onun tercihi.

Konuyu görünce başlıktaki acil beni benden aldı.

Böyle basit bişeyi dert edinip sızden ayrılma kararı alıyorsa arkanıza bakmadan kaçın :KK39:Allah muhafaza yarın bir gün evlenirsiniz çocuğunuz olur benimle ilgilenmiyorsun falan gibi küçücük bahanelerle ortada bırakır sizi

X