Aile Planlaması acil yardım! Yasmin hamilelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

lola_a

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
338
103
Yeni evliyim. Yasmini kullanalı 3 ay oldu. Geçen ay hapım çarşamba günü bitti, cumartesi günü adet oldum. Bu ay da aynı şekilde çarşamba günü içtim en son hapı. Bugün adet olmam lazım yok gelmedi. Hamile olabilir miyim?

Yeni evliyim. Yasmini kullanalı 3 ay oldu. Geçen ay hapım çarşamba günü bitti, cumartesi günü adet oldum. Bu ay da aynı şekilde çarşamba günü içtim en son hapı. Bugün adet olmam lazım yok gelmedi. Hamile olabilir miyim?

cnm bi kaç gün oynayabilir endişelenme tabi hapı unutmadan zamanında kullandıysan

cnm bi kaç gün oynayabilir endişelenme tabi hapı unutmadan zamanında kullandıysan

Düzenli kullandım. Şükür hiç unutmadım da daha yeni ya o yüzden korktum. Az önce adet oldum. Çok teşekkür ederim cevabınız için.

kızlarr..

20 aralıkta ilişkiye girdim bu ilişkiden iki hafta sonra adet gördüm ilk kez. sonra düzenli olarak adet hep gördüm. bir çok kez idrar testi yaptım hepside negatif çıktı. sürekli acıkıyorum ve yorgunum. sizce hamile miyim?
kendi kendime değilim diyorum ama rahatlatamıyorum kendimi..
lütfen yardım edin...

Adet olmuşsunuz bence ve üzerinden kaç ay geçmiş. Gebelik testinin adet gecikmesinden 10 gün sonra kesin sonuç vereceği söylendiğine göre siz adet de olmuşsunuz bence hamile değilsiniz. Çünkü hamile olup da negatif çıkması pek rastlanır bir durum değilmiş. Acıkmanız ve yorgunluğunuz psikolojik olabilir. Dert etmeyin bence.

X