acil yardım beta hcg 24 cıktı

ozge0566

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
108
0
kızlar adetim 3 gün geçikti beta hcg 24 cıktı düşük değer gibi geldi kafam karıstı 1 yasında bebegim var eşim 2. çocuk istemiyor hani hamilelik olmasa iyi olur acil cvp lütfen...:18::18::18::18::18:

kızlar adetim 3 gün geçikti beta hcg 24 cıktı düşük değer gibi geldi kafam karıstı 1 yasında bebegim var eşim 2. çocuk istemiyor hani hamilelik olmasa iyi olur acil cvp lütfen...:18::18::18::18::18:

yanı tatlım gebesın gıbı gözukuyo ya gec dollenme yada kımysal gebelık deger dusuk oldugundan ama burdan bı arkadasım 5 gun gectı deger 19 cıktı ve bebegı kucagında
bebegınde kucukmıs cnm ay bende doğumdan berı adet olmadım korkuyorum ınan test yapmaya

önceki hemileliğimde adete 1 kalası 117 cıkmıstı şimdi 3 gün geçti 24 inşallah degilimdir hamileysem aldırmam diyorum eşim cok erken diye istemiyor arada kaldım ilk bebege tedaviyle hamile kaldım bunda da spirali cıkaralı 2 hafta olmadı nasip işte

kızlar ben 4 aylık evliyim çocuk istiyoruz tüm belirtileri yaşıyorum ama reglime 4 gün kala test yaptım negatiff bugün olmam lazım sabah yaptım yine negatiffff erken mi çıkması için bu durumu yaşayıp sonra hamile olan varmı yardımcı olun lütfennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…