acil yardım... adet olamıyorum

canım birincisi her ilişkiye girildiğinde hamile kalma oranı %25, yumurtlama döneminde ilişkiye girmemişsin, sevgilin içine boşalmamış ee boşalmadan nasıl hamile kalmayı düşünüyorsun.. ha belki spermden önce gelen sıvıya sperm bulaşmış olabilir ama o da ççççokkk çok zor bir ihtimal hatta sıfıra yakın ama yine de allahın bileceği birşey ama değilsin:KK14:

tşkler canım bende bunları düşünüyorum ama işte korkuyorum genede oda adetim geikiyo ya olursa sorusu gitmiyo aklımdan .

sen geçen ay adet oldun ve o adetin bittiği gün ilişkiye girdim ama dışarı boşaldı diyorsun...üstünden 1 ay geçti yeni adet olman lazımdı ama 9 gün geçtiği halde olmadın..öyle mi???

en etkili yöntemlerden birisi doğum kntrol hapları hem adeti düzenliyor hemde koruyucu ..yasmini tavsiye ederim hazırlıksız yakalanma gibi bir durum yok..bazı kişiler üstüne ceket atsa hamile bırakabiliyor:2: bencede hamile değilsin yarın testini yap ..bizide bilgilendir :KK51:

inşallah deglmdr yaaa. buguun getirdi testi nşanlım sabah olması gerekiyomuş oyüzden yarın sabah yapcam.idrarımı bardagamı koyup ordan cubuga akıtcam

Canım sanmıyorum hamile değilsindir ya stresten olan bir gecikmedir. Benim stresten 1 ay geciktiği bile oluyor. Yarın testi yap rahatla bizide haberdar et:KK54:

çok mutsuzum yaaa nekadar olmaz die düşünsemde içimi kemiren bişe var nolur kızlar bana yardım edin morelim çok bozuk .

canım madem bu kadar kötüsün git acile orada kan testi yapıyorlar 45dk ya sonuç elinde..

arkadaşım yarını beklemene gerek yok,adet bitimi birlikte oldum diyorsun hamileysen şimdide yapsan çıkar testte.2. hamililiğimde bende akşam üstü yaptım testi hamile değilimdir diye düşündüm oda 3 günüm geçmişti.testte 2 çizgi belirgin şekilde çıktı yani.umarım değilsindir:)

canım o cesaret yok bende hem idrar testm var yarın sabah kalkar kalkmaz onu yapcam. sadece olurmu böyle bi ihtimal yksekmi die soruyorum. ha bide bi bardagamı döküm yapcaz

arkadaşım yarını beklemene gerek yok,adet bitimi birlikte oldum diyorsun hamileysen şimdide yapsan çıkar testte.2. hamililiğimde bende akşam üstü yaptım testi hamile değilimdir diye düşündüm oda 3 günüm geçmişti.testte 2 çizgi belirgin şekilde çıktı yani.umarım değilsindir:)

nasıl yok beklememe gerek. ama ilk sabah idrarı olcak diyolar. ya dogruysa ya yanlış çıkarsa die şüpeye düşerim

Arkadaşım yap testi şimdi,adet bitimi birlikte olduk diyorsun hamilelik varsa muhakkak çıkar.sabah akşam farketmez...

Kuzenim iki bebeğini geri çekilme yöntemiyle hamile kaldı yani olabilir
kimisi yani benim gibisi uğraşır bebek olsun diye ama olmaz kimiside korunurken hamile kalır kısmet:)

korkuyodum saten üstüne tuz biber oldu kuzenin :). ama benm ki yumurtalama günü degildi. nişanlıma soruyorm bişe olmaz içine gelmedi diyo ama genede içimdeki kuruntuyu silemiyo. yap testi rahatla diyo inşlalah degilimdir düşünüyorum millet okadar içine boşalıyo yarısı akıyo sipermin içinde 1 dk felan duruyo boşalıncada öyle oluyo bebek beennmki zorrr dimi:KK43:

Canım stresten de olabilir,ama o yöntemle hamile kalan çok insan tanıyorum.
Hiç belli olmaz umarım değilsindir,yarın mutlaka testini yap ve bildir bizlere...Tabi istersen:KK34:Bu arada sabah testine gerek yok ben 2 gün gecikmeyle akşam test yaptım.Sen bayağı bi gecikmişsin sabah akşam farketmez..

Son düzenleme:
sabahı beklemenize gerek yok adet geciktiği zaman günün herhangi bir saatinde istenildiğinde test yapılıyor. sabah yapılması gereken durumlar adet gecikmediyse zamanı gelmediyse diye. yapın bakalım sonuç ne çıkıcak

kızlar sabah yaptım testi negatiffffff:):):) yapana kadar tir tir titredim ama korkacak bişe yokmuş :) tşler hepinize bana desdek oldugunuz için

senin adına sevindim arkadaşım:) bir daha işini şansa bırakma bence düzgün bir korunma yolu sec:)

X