Okumadan geçmezseniz sewinirim..

15 kasım adet günümdü 6 gün sürdü bittikten snra nişanlımla sürtünme yoluyla bişiler yaşadık yalnız boşalma olmadı zewk suyundan şüpheleniyoruz. Ben bu dönem içerisinde grip için ağrı kesici içmiştim yalnız olduğu günden itibaren acaba zewk suyu hamile bırakır mı şüphesiyle yaşamaya başladım. Adetim normalde 1-2 gün oynardı bu sefer 13 güne yakın gecikmem oldu. 7-8 ay önce anksiyete bozukluğu için antidepresan kullanırdım normalde de herşeyi kafaya takan biriyimdir hep stresten oluyor dedim ama gecikmenin 8. Günü idrar testi yaptm negatif çıktı 5-20 dk arası beklemem gerekiyordu bekledm ama değişen hiçbir şey olmadı ikinci çizgi silik bile çıkmadı. Yalnız sigara içtikten snra yaptgm ıcın acaba etkıledı mı dıye dusunmekten bır turlu teste ınanmadm. Bu arada sureklı sogan we maydnz kaynatıp ıctm adetımı söksn die sonra 13. Günü jinekoloğa göründğm tabi gebelik korkumdan söz edemediğim için adetimingeciktiğini,kist olup olmadığını sordm o da herhangi bir kan testi falan istemedi direk ultrasona soktu herhangi bir sorun olmdgnı söledi, ardındananksiyetemden falan söz edince stresten gecikebileceğini söyledi fakat yanımda annem oldugu ıcın mı bırsey soylememıstır dıe dusunmkten bunda da rahat edemedım. Neyse bu durumdan 3 yada 4 gun snra gece sancım basladı sabahında hastaoldumınternette yerlesme kanaması gıbı seyler okumustm bundan korktm, yalnız 3 gun sürdü we öyle lekeler halinde de değildi normal bir kanama gibiydi amanormalde 6 gün sürerken ilk defa bu sefernde 3 gün sürüp kesildi. Şimdi ablalalarım çok büyük bi hata yaptğmzn fatkndayz ben de nişanlm da sürekli töwbeler edip Allaha sığınıyrz bizi affetsn diye. Sizce hamile olabilir miyim bunların hiçbiri beni hamileolmadığıma ikna etmeye yetmiyor sanırım stresten kaynaklı ama rahatlayamıyorumanksiyetemitetiklemiş olabilir mi cwp werin yardımcı olun ne olur karnım şişti böyle çok sert duruyor arada az bi inme oluyor fakat tamamen değil ben acaba dediğinz gibikurup kurup korku mu yaşıyorum çok sert we arada ağrıdığı oluyor yanlara falan wurdugu oluyo nolur hamılelık suphem tamamen kalktı mı adetımden snra, acayıp korkuyorum stresten mı bu sıskınlıkk sürekli araştırıyorum burda hamilelikle ilgili ne war ne yok hepsini okuyorum. Okuduktn snra bu belirti war bu yok,ya da bu ne zmn olur filan diye düşünmeye başladım. Gün içinde hiçbir şeyekonsantre olamıyorum,acaba bir daha adet olucak mıyım olunca artıkk korkum tamamen biter mi ws. Dşünmektenhiçbir şeyden tat alamaz oldum, güniçinde esnemekten korkuyrm hamilelik uyku yapıyor die ödüm kopuyor,ymek yiyemez oldum 2 lokmafazladn yedğm zmn iştahm açıldı hamileym diyip stresegiriyrm. tekrar psikolojik destek almalı mıyımsizce ne önerirsiniz,geceleri uykumdan uyanıp aslında hamile olabileceğimi,kendimi kandırdığımı filandüşünüyrm. Bugun kalktm yne ıdrar testı yaptm ılk cızgı hemen cktı,bekledm 12 dk kdr bı degısıklık olmdı, kmseyeyakalanmamk ıcın testı cebjme koydum sanırm fzlasarstım bısure snra bakınca ılk cızgının sagı wesolu dagılmıs haldeydı :KK43: 2 gündür ağzımda acı bi tat war artık nette araştırmaya korkar oldum baktgm tum belırtıler gebelık belırtısı cıkar oldu tabı stresten de yazdıgı oluyor. Karnım o kdr şişti ki sanki 4-5aylıgım.. Goruslerınızı we tecrubelerınızı paylasırsanız cok mtlu olrm smdıden tsk edrm
bu kadar korkarken neden korunmuyorsunuz. prezervatif kullanın. en temizi.
hamile olduğunuda sanmıyorum.

arkadaslar bana yardimci olun.bu siteye yeni uye oldum.2 ay once nisanlimla surtunme yoluyla bi seyler yasadik uzerimde tayt ve ic camasir onda da boxer vardi.2 ay boyunca duzenli regli oldum fakat bugunlerde karnim sis iki gundur belim agriyor istahim acildi.sadece bu belirtiler var midem bulanmiyor kasik agrim yok.test yaptim tek cizgi cikti hamile miyim?

X