acil yardım... adet olamıyorum

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
mrb kızlar .normalde adetim 6 gün sürer ama 5.günde kesildi ve bende geri çekilme yöntemiyle o gün ilişkiye girdim bildigim kadarıyla ymurtalama gnü degil hamilelik ihtimali nekadr. 9 gün geçti adetim olsaydı bile belirti olmazmıydı hiç bi belirti yok sadece kasıklarımda adet olcakmısım gibi agrılar geliyo.hem yumurtalama günü degildi hemde içime boşalmadı hamilelik oluşurmu.olcakmıyım die düşünmekden korkmakdan adetim mi geçiyo. bukadar kolaymı hamile kalmak?

merak etme hamile değilsin, hamile kalmak öyle sanıldığı gibi kolay değil..:KK20:

stresten olabilir mi acaba=) bu kadar takma değilsin

evet sıkıntı yaptıkca gelmiyo gelmedikce sıkıntı yapıyorum inşallah öyledir yaaa. oladabilir diyolar geri çekme yöntemiyle die ama yumurtalama günüm dgildi.

bi saniye yanlış okudum sanırım.. sevgilinizin içinize boşaldı mı?? boşaldıysa bir ihtimal da olsa olabilir ben yanlış okudum =((

bi sürü bitkisel ilaç denedim gelmed gelmedi gelmediii. bitkileri içtigim halde gelmemesi normalmi peki

idrar testi yap sonuc alirsin...
emin olmak istiyorsan kan testi yaptir...

yarın yapmayı düşünüyorum eczanedeki testlerden ama cesaret edemiyorum.

yarın yapmayı düşünüyorum eczanedeki testlerden ama cesaret edemiyorum.

walla er yada gec yapmak zorundasin,
hadi simdi yumurtlama gunun degilmis falan hamile degilsin diyelim,
bundan sonra korunma yontemlerini ogrenmeni tavsiye ederim,
geri cekilme bir korunma yontemi degildir...

haklısınız saten kondomla korunuyoruzda ogün işte öyle bi cahillik oldu

dikkat et,
bazi durumlarda oda delinebiliyor,
o yontemle condom delinip hamile kalan cok var :KK34:

canım birincisi her ilişkiye girildiğinde hamile kalma oranı %25, yumurtlama döneminde ilişkiye girmemişsin, sevgilin içine boşalmamış ee boşalmadan nasıl hamile kalmayı düşünüyorsun.. ha belki spermden önce gelen sıvıya sperm bulaşmış olabilir ama o da ççççokkk çok zor bir ihtimal hatta sıfıra yakın ama yine de allahın bileceği birşey ama değilsin:KK14:

evet ondan dolayıda her yaptıgımızda kesinlikle bakarım yıltırma varmı die. bide boşalırken çek diyorum nolur nolcam yırtılır die çekiyo oda

X