acil tiroid düşüklüğü

agresifcatlak

nazlı kızla narin kız
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
80
15
38
arkadaşlar tiroid tahlilim düşük çıkmış tekrardan tahlil için çağırdılar benim ve bebeklerim için ne gibi bir sorun teşkil ediyor olabilir

arkadaşlar tiroid tahlilim düşük çıkmış tekrardan tahlil için çağırdılar benim ve bebeklerim için ne gibi bir sorun teşkil ediyor olabilir

canım öncelikle geçmiş olsun. bende de troid sorunu var. ilk hamilelik testlerimde çıktı. TSH yüksek çıkmıştı o zamanlar. şimdi ilaç kullanıyorum ve her ay düzenli T3 ve T4 tahlili yapılıyo. doğuma kadar bu böle devam edecek doğumdan sonra değerlere bakarız dedi doktor. seninde tahlillerin çıksın doktorun ona göre değerlendirir. inşallah büyük bi sorun çıkmaz canım üzme kendini ve bebeklerini. korkma hamilelerde çok sık rastlanan bi durum bu. doktor kontrolünde olduğun sürece merak etme. bu arada çoğul gebelik galiba :dance: çok güzeeelll hayırlı olsun canım

sağol canım ama ben sürekli midem bulandığı vekustuğum için ilaç kullanamıyorum ve tiksiniyorum ilaç görmeye bile dayanamıyorum

ilk zamanların olduğu için mide bulantıların normal merak etme geçecek onlar :)) ama troid sorunun çıkarsa ilaç kullanmak zorundasın çünkü ilk 12-13 haftaya kadar bebek senin troid hormonundan besleniyo. o yüzden troidinin dengede olması lazım o dengeyi de ilaçla sağlıyolar. neyse tahlilerini yaptır da inşallah bişey çıkmaz. haber ver sonuçları da :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…