Acil lütfen

Bugün iki defa deldiler kızımı o ağlarken ben ondan daha çok ağladım rabbim bizi evladımız ile sınama sin inşallah bizimde temiz çıkar
Bir şey çıkmaz inşallah merak etmeyin. Bize de değer yüksek dediler başta sonradan ağızlarından kaçırdılar ağızlarından meğerse raporlama sırasında bir yanlışlık olmuş. Ben de çok üzülmüştüm.

Bir şey çıkmaz inşallah merak etmeyin. Bize de değer yüksek dediler başta sonradan ağızlarından kaçırdılar ağızlarından meğerse raporlama sırasında bir yanlışlık olmuş. Ben de çok üzülmüştüm.

Bende bu hemşireler den birşey anlamadım ki.
Bundan 15 gün önce aradılar ve bana bebeğin in değerleri yüksek çıkmış tekrar getir dediler tam hazırlandık çıkıyorduk ki tekrar arayıp hayır gelmenize gerek yok ilk tahlili yüksek çıkmış oda normal aç iken alındığı için ikincisi nin normal olduğunu söylediler incime bir kurt düştü tabi ama fazla da önemsemedim karışıklık olmuş diye. Dün tekrar arayıp öyle deyince dalga mı geçiyorsunuz artık benim le dedim. İnşallah onların bir hatası dir da prensesim hasta değildir

Bizimde aynı oldu 3 ay böyle devam etti sonra düzeldi boşuna takmayin

İnsan evladını hasta düşünemiyor normal bir ateşi çıksa bile o kadar panik yapıyoruz 30 yıl ömür biçilen bir hastalık taşıyor düşüncesi bile beni deli ediyor inşallah kaşıklık olmuştur inşallah yoktur öyle birşey

Çok üzülüyorum kızıma baktıkça içim gidiyor şimdi bile uyanık oyun oynuyoruz bana gülüyor :anne:
merhabalar benimde oğlumdan şüpheleniyorlar 3 yalşında ama şuana kadar sadece gelişim geriliği var yani boyda kiloda az.3 yaş 92 cm 11 kiloya yakın.Ama bebekken .çok kiloluydu bir problem yıoktu süt ürünlerine alerjisi başiladı ek gıdaya geçerken onu 1.5 yaşına kadar kestik ama kilosu halen aynı 3 cm boy attı sadece halen zayıf sizce olabilirmi.Ayrıca 3 haftadır öksürüyor ama çok hareketli birde demir eksikliği var yediğini alttan çıkarıyor günde 4 kez klaka yapıyor bazen 5.Oda kilo almasını engelleyor gibime geldi bilen varmı bu hastalık belirtilerrimidir.ter testi 64 çıktı ama tekrarlanıcak.

merhabalar benimde oğlumdan şüpheleniyorlar 3 yalşında ama şuana kadar sadece gelişim geriliği var yani boyda kiloda az.3 yaş 92 cm 11 kiloya yakın.Ama bebekken .çok kiloluydu bir problem yıoktu süt ürünlerine alerjisi başiladı ek gıdaya geçerken onu 1.5 yaşına kadar kestik ama kilosu halen aynı 3 cm boy attı sadece halen zayıf sizce olabilirmi.Ayrıca 3 haftadır öksürüyor ama çok hareketli birde demir eksikliği var yediğini alttan çıkarıyor günde 4 kez klaka yapıyor bazen 5.Oda kilo almasını engelleyor gibime geldi bilen varmı bu hastalık belirtilerrimidir.ter testi 64 çıktı ama tekrarlanıcak.

bizim tahliller temiz geldi. tekra ter testi yaptırın inşallah yoktur 😣 yavrum benim allah korusun

X