Acil lütfen tecrübelerinize ihtiyacım var

Sizi anlayabiliyorum konu sahibi Allahım yardımcınız olsun. Bu konuda napılır bilmiyorum ama duanın gücüne çok fazla inanan bir insanım çünkü dua ile hayatımın degiştigi noktalar oldu günler içinde hatta bir iki kere anında etki ettigi dahi oldu inanılmazdı benim için mucize gibi resmen düşününce. Bol bol dua edin ve kimin duası kabul olunur bilinmez o nedenle herkesten dua isteyin belli mi olur kim Allahın sevgili kuludur da hemen karşılık bulur dualar.

Alkoliklerin kullandigi ilaclar var, bazi kadinlar kocalarinin yemegine gizlice bu ilaclardan dokup adami uzaklastiriyor. hatta cuneyt arkini da esi bu sekilde bagimli olmaktan kurtarmis. Bu konuyu bi arastirsaniz? Ayrica o 313 ayet el kursuyu okuyup dilegime kavusmusdum)

Arkadaşlar 313 ayetel kürsi okuyan varmı içinizde ve etkilerini gördünüzmü tavsiye edeceğiniz başka bi dua esmada olur
Sevgili arkadaşım tabiki yer gok dua ile doludur fakat allahtan birşey isterken dilerken kendimizi sıkarak üzerek kendimizi strese sokarak yük yükleyerek değil de kalpten inanarak dua edip dilekte bulunmalıyız. 313 ayet-el kürsü okumak seni elbette sıkacaktr. Bu dua neden indirildi önce onu bilmek gerek. Bence eşin için gunde 1 kere ayet-el kürsü oku allah onu korusun diye. Sonra sürekli allaha ellerini ac dua et gözyaşı dök mağfiret dile. Eşine sevgiyle yaklaş allaha eşine olan sevgini göster. O asla hicbir kulunu cevapsız bırakmaz arkadsm. Allaha güven ona gözün kapalı dayan. Kalpten duanı et. 313 kere süre okuyarak kendine zulüm etme. Allah seni her şekilde duyuyor dinliyor. Unutma arkadsm allah ihmal etmez sadece süre verir. Sabret arkadsm. Allah bizim yaraticimiz ve hep bizimle. Biraz uzun yazdm kusura bakma hakkini helal et

İnanç çok tuaf birşey
Bak mesela kişi kendi yaptığı heykele inanıyor ondan medet umuyor kimi kutsal var saydığı bir hayvana inanıyor
Kimi ruhlardan medet umuyor
Inanç ne biçim birşey değil mi
Kişiden kişiye değişen birşey...bir teselli aracı:) dua ile olanı güzel bir yöntem bence.benim inancima göre.5 vakit abdestli namazlık tesetturlu değilim ama dilimden dua eksik olmaz.hayatta mütemadiyen Sinanan bir insan olarak ben de teselliyi dualarda buldum.sayiya çok takılır miyim çok da takilmam
Heykel hayvan vs benim inancım açısından da saçma.ama çok bunalmış bir insana Allah'a şirk kosmamasi kaydıyla :arkadaşım seni içine ferahlık veriyorsa yapış bağrına bas diyebilecek kadar da geniş bakabilirim duruma.
İnanmamak da bir seçenek tabi

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Inanç ne biçim birşey

Ne bicim bir sey? Meraktan soruyorum lutfen aciklayabilir misiniz?
Dua deyince inanc ne bicim bir sey ama baska seylere gelince inanmak onemli dersiniz. Ben sizi elestirmiyorum inanip inanmamak sizin tercihiniz, her konudaki hosgorusuzlugunuzu elestiriyorum. Ilginc olan ise inanmayan biri olarak hep bu tarz konulara yorum yapma ihtiyaciniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…