ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum..bende birazdan arayıp beyzayı soracaktım..şimdi ne derim nasıl ararım...

lütfen tanıyan yanlarına gitme imkanı olan arkadaşlar bizdende başsalığı dilesin dualarımız hep beyzayla olacak desin..lütfen...

allahım ya inananmıyorum nolur birileri gerçek deil desin...daha sabah konuştum muhsin abiyle bi umut çıkmadık candan ümit kesilmez demişti..
allahım sen ailesine sabırlar ver....

Gitmiş kuzum... Allah gittiği yerde huzur versin...

lütfen tanıyan yanlarına gitme imkanı olan arkadaşlar bizdende başsalığı dilesin dualarımız hep beyzayla olacak desin..lütfen...

Ben konuştum Mevcan az önce babasıyla.
Nasıl konuştum ya Allah biliyor.
Dilim yüreğim döndüğünce başsağlığı diledim.
Dualarımızı esirgemeyelim yine...
Nur içinde yatsın.

rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın..
allah sabırlar versin aileye çok zor..çok üzüldüm :KK43:(

allah rahmet eylesin

allah geride kalanlara sabır versinn diyecek baska bişey bulamıyorum:S

allah ailesine sabir versin cok üzüldüm senağlama senağlama senağlama

Hiç böyle birşey beklemiyordum, çok üzüldüm. Alah ailesine sabırlar versin.

allah ailesine sabırlar versin. o şimdi bir melek yavrum eminim ahirette şimdi çok mutludur.allah geride kalanlara ömürler versin(amin)

bir gelişme varmı diye bir umut girdim topiğe ama meleğimiz çoktan cennete gitmiş bilee Allah ailesine sabırlar versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden ne yazıkki kelimelerin bittiği yer nur içinde yat beyzammmsenağlamasenağlamasenağlama

çok ama çok üzüldüm ben yeni öğrendim bu konuyu iki küçük çocuğum var evlat acısı dayanılır birşey değil rabbim anne ve babasına sabırlar versin.. ne diyebilirimki diyecek birşey bulamıyorum...

Arkadaşlar bugün Beyza'mızı sorarken bir Beyza daha vardı.Bence biz diğer çocuklarıda düşünüp kan ve trombosit verme işine devam edelim.Beyza'lar yok olmasın,hem küçük Beyza'mız öncü olmuş olsun.
Ailesine sabırlar diliyorum.Bizlerde çok üzgünüz,melek Beyza ne yazık ki artık aramızda değil,ama biz onun gibi hasta çocuklara kan bağışında bulunursak eminim Beyza melek mutlu olacaktır

küçücük bi melek nasıl olur çok üzüldüm ,rabbim ailesine sabırlar nasip etsin,diğer çocuklarına sağlıklı uzun ömürler nasip etsin, böyle bi acıyı bi daha yaşamasınlar...

bu topığı okuduktan sonra aklımdaydı oyavrucak
şımdı okudum tüylerım dıkendıken oldu ağlıyoruum
sen sabır ver yarabbım aılesıne
melek olmuş o..........

beyzam artık bir melek...küçücük tabutunda çekip gitti ankaradan...ben ona daha ankarayı gezdirecektim..anıtkabiri,atatürk orman çiftliğini...dedi ablacım sen hep mi ankarada yaşadın evet dedim,dedi ozaman sen hiç deniz görmedin evet dedim...o zaman yüzmede bilmiyorsun...evet dedim sen biliyormusun yoksa...evet dedi,sanada öğretirim yazın...dedim beyza iyiki hastalığın kışa denk geldi yaz gelene kadar iyileş denize gidelim biran önce....beyza bana kendini ilk iyi hissettiği anda hiç görmedim die deniz resmi yapacaktı...ona pastel boya kalemleri götürmüştüm...

arkadaşlar bu acının bir tarifi yok...yokkkk...diyecek söz bulamıyorum ya...cumartesi ağlamış anne ablamı çağır sohbet edelim,gittim pazar günüde ordaydım...sohbet etti benimle...gece sabaha kadar ilk kez çığlık atmış annesine annecim kızma sakın ben nasıl çığlık atıyorum diye bakıyorum demiş,babası kızım ben bile atarım hadi çığlık atalım demiş,diyor böyle japon kızlarının çığlıkları gibi çığlık atıyor...acıdan!!! ama anneye şaka diyor...

hepinize minnettarım,allah sizden razı olsun...beyza dedi ben herkesi görmek istiyorum ama görmem mümkün değil bende çıkınca partide görürsün demiştim,beyza sizlerle cennette tanışacak ve buluşacak eminim...dualarınızdan yardımlarınızdan,desteklerinizden allah bin kere razı olsun...

şimdi bu sayfayı okuyan herkesten beyzanın ruhuna bir el-fatiha okumasını rica ediyorummmm..

sağolun iyiki varsınız...

Allah rahmet eylesin..gerçek bir melek şimdi o...
ailesine de Allah sabır versin..

ne zor bir şey ya
düşmanımın bile başına gelmesin inşallah

Ben ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm..ıki çocuk sahibi olarak,o ailenin acısını yüreğimin ortasında hissediyorum..

Allah rahmet eylesin ki o zaten bir melek..Allah ailesine sabırlar versin..Bütün kalbimle başınız sağolsun diyorum..

Allahım mekanını cennet edecektr orası süphesiz de Allah geride kalanlarına sabır versın insallah..evlat acısı cok zor olmalı..Rabbım kımseye yasatmasın..basımız saolsn..

X