ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Allah ailesine sabir versin, mekani cennet o yavrununu minncikmis daha ya Allah anasina babasina dayanma gucu versin :KK43:((

çok ama çok üzgünüm allahım böyle bir acıyı hiçbirimize göstermesin,ailesinin tümsevenlerinin ve buradaki herkezin başı sağolsun,evet artık o bir melek....

ayyy kıyamam yaaaaaaaaaaaa çok üzüldüm yavrum benim.......
ALLAHIM AİLESİNE SABIRLAR VERSİN İÇİM YANDI YAAA

çok çok çok üzüldüm.
gerçekten melek oldu..
Allah ailesine sabır versin, başka birşey denmiyor ki.

ne denirki evlat acısını zamandan başka ne hafletebilirki
ALLAH ailesine sabır versin onun zaten günahı yok
melek oldu cennete kanat çırptı

inanmıyorum yaaa...
saat 3gibi ordaydım annesi kardesi teyzesi amcası babası herkes ordaydı... bi umut dedik belki düzelir....
keske kurtarabilsydik cok uzuldum gercekten:KK43::KK43:
bisi söyleyemiyorum........

su anda morgdan cıkartıolar,dırek mersıne gecıyorlar..bennu ve dıer arkadaslarım orada..malesef bulunamadım,bu saate kadar da kendımı odaya kıtleyıp gozyası doktum..beyzamız melek olup ucarken emınım burdakı herkese de tesekkur ederek kanatlandı..allahım bundan baska hıc bı ana babayı evlat acısıyla sınamasın.muhsın abıme ve esıne de sabır versın..

cenazeyi suan hazırlıyorlarmıs goturucez bu gece dediler...simdi aradım bassaglıgı dilemek icin:KK43::KK43::KK43:
yarın gitmeyi düsünen varsa haberniz olsun...
muhsin bey o halde bile baskalarını dusunuyor hayran oldum gercekten...yanımızdaki hastanın da kana ihtiyacı oluyor size yonlendirsem yardımcı olurmusunuz dedi....
:KK43:

su anda morgdan cıkartıolar,dırek mersıne gecıyorlar..bennu ve dıer arkadaslarım orada..malesef bulunamadım,bu saate kadar da kendımı odaya kıtleyıp gozyası doktum..beyzamız melek olup ucarken emınım burdakı herkese de tesekkur ederek kanatlandı..allahım bundan baska hıc bı ana babayı evlat acısıyla sınamasın.muhsın abıme ve esıne de sabır versın..

Okuken bile yok yok o minik beden değil başkasından bahsediyorlar diyesim geliyor hepsenağlama

Allah ailesine sizlere sabırlar versin, cennette kavuşsunlar inşallah .

keşke cep numaram burdan birilerinde de olsaydı...dersten 7de cıkmıstım hastaneye giderdim direk...
eve gelince öğrenmis oldum:KK43:

çok üzüldüm gerçekten yarın gidecektim hastaneye ama kısmet olmadı Allah anne babaya sabır versin beyzanın mekanı cennet olsun inşAllah

keşke bu topici daha önce farketseydim
2aylık hamileyim çarşamba doktora gidecem çoçugumu görecem diye sevinirken ben
şimdi böyle bir acı olayla karşılaşmak Allahım ailesine sabır versin inş
kendimi çok kötü hissediyorum

Şimdi konuştum babasıyla... nasıl metanetli bir adamdır yarabbim.
Allah güç sabır versin.
Hepimize çok teşekkür etti... Allah razı olsun dedi... kader... elimizden bu kadar geldi dedi.
Neredeyse o beni teselli edecekti.. ben salya sümük, zor tuttum kendimi.
Kelimeler boğazıma dizildi.
Allah annesine babasına güç versin kuvvet versin, dayanacak sabır versin.
Allah rahmet eylesin meleğimize... huzura erdirsin.
Hepimizin de başı sağolsun arkadaşlar.
Daha fazla yazamayacağım...

:a015: güle güle beyza...

seni bu kadar erken aramızdan yolcu etmek...
seni tanıyan, tanımayan birçok kişi seferber oldu, dualar etti... ama... olduramadık...
tek mutlu olduğum nokta, son günlerinde de olsa, iyi insanların, insan bedeninde de olsa iyi yürekler taşıyan canlıların da olduğunu görerek, fark ederek... yani hayatın çirkinliklerini çok fazla görmeden melek oldun...

rahat uyu küçük melek...

Herkesin başı sağolsun.Allah anne ve babasına sabır versin.Dua eden yardıma koşan herkesten Allah razı olsun.

allahım ya inananmıyorum nolur birileri gerçek deil desin...daha sabah konuştum muhsin abiyle bi umut çıkmadık candan ümit kesilmez demişti..
allahım sen ailesine sabırlar ver....

bu dünyada bir melekti şimdi 2 cihanda melek oldu rabbım ailesine bol sabır versin ........

X