ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Rabbımden acıl sıfalar dılıyorum arkadasalrın hepısıne gönderdım onlarda tanıdık kısılere gönderecekler umarım yardımcı olabılmısımdır bol bol dua edecegım

Şu kısma kadar yaşananaları özetliyeyim konuyu duyduğumuzdan bu güne sanırım 1 hafta kadar oldu (cumadan beri uyanık olduğumdan gün kavramım değişti) Ankara'dan veya Ankara'da tanıdığı olan tüm arkadaşlar sonraki 5 er gün için gerekli trombosit bağışını yapacak şekilde organize oldular. Hepsine çok teşekkür ederim. Yazılardan okuduğum kadarı ile şu aşamada beklemek ve dua etmekten başka bir şansımız yok lakin sizden ricam en ufak iyileşme görüldüğünde (yani tekrar trombosit lazım olduğunda) sizlerele kolay iletişime geçebilmemiz için bir liste yapılırsa çok prtaik olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan trombosit vermeye kim uygun veya böyle bir kaynağa ben çok rahat kaynak yaratırım diyen varsa lütfen özel mesaj yolu ile Kalliste'ye iletişim bilgilerini yollasın. Kalistenin konudan haberi yok yani onun adını verdiğimden altına bu mesajımıda eklerseniz bir listeyi elinde tutsun.

Kalistenin konudan haberi yok yani onun adını verdiğimden altına bu mesajımıda eklerseniz bir listeyi elinde tutsun.

Şu anda konudan haberdar oldum teşekkür ediyorum size tekrar tekrar minnettar olduğumuzuda belirtmek istiyorum..

Yardım edebilecek arkadaşlar bana özel mesaj sistemi ile bilgilerini ulaştırabilirlerse en ufak bir gelişmede durumdan haberdar edilecektir...

Lütfen dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar, bilenler, okuyanlar minik yavrum için lütfen bunu esirgemesin.....

bende kazen ve kallistanın sözlerine bi şey ekleme istiyorum..
eğer trombosit için gittiğinizde damarlarınız uygun görünmezse lütfen geri dönmeyin..o zaman kan bağışında bulunun...
örneğin ben sabah gittim damarlarımda açıklık olmadığı için trombosit veremedim..bunun karşılığında beyzaya trombosit gitmesi için kan bağışında bulundum..
zor bi işlem deil vücuttaki kan oranına bakıyorlar tansiyon ve ateş ölçüyorlar herhangi bi rahatsızlık ta yoksa hemen kan alıyorlar..

Bende Ankara da yaşıyorum.Daha önce de bir kan verme girişimim olmuştu.Daha önce sarılık geçirdiğim için almamışlardı.Fakat üzerinden uzunca bir süre geçti.Yardımcı olmayı çok isterim.

Şu kısma kadar yaşananaları özetliyeyim konuyu duyduğumuzdan bu güne sanırım 1 hafta kadar oldu (cumadan beri uyanık olduğumdan gün kavramım değişti) Ankara'dan veya Ankara'da tanıdığı olan tüm arkadaşlar sonraki 5 er gün için gerekli trombosit bağışını yapacak şekilde organize oldular. Hepsine çok teşekkür ederim. Yazılardan okuduğum kadarı ile şu aşamada beklemek ve dua etmekten başka bir şansımız yok lakin sizden ricam en ufak iyileşme görüldüğünde (yani tekrar trombosit lazım olduğunda) sizlerele kolay iletişime geçebilmemiz için bir liste yapılırsa çok prtaik olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan trombosit vermeye kim uygun veya böyle bir kaynağa ben çok rahat kaynak yaratırım diyen varsa lütfen özel mesaj yolu ile Kalliste'ye iletişim bilgilerini yollasın. Kalistenin konudan haberi yok yani onun adını verdiğimden altına bu mesajımıda eklerseniz bir listeyi elinde tutsun.

Arkadaşlar;

Telefon
İsim
Soyisim
Email bilgilerinizi bana ulaştırırsanız ihtiyaç duyulduğu anda size ulaşıp haber vereceğim..

Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar böyle bir haberi vermek bana düşsün istemezdim ama aldığım bir mesaj var.....

Başımız sağolsun..Beyza'mız artık gerçekten melek......

inanmıyorum.. siteye girer girmez bu mesaj. Allah ım.. birşey diyemiyorum. Allah güç versin. sabır versin. dayanacak nefes versin..

tuylerim diken diken oldu gozlerim yaslandi yemin ederim
helede insanlarin bu yardimseverligi ankarada olsam ben kan vermeyi birak kapi kapi kan arardim allahim yarabbim acil sifa verir insallah

başımız sağolsun .düğüm düğümoldum cennete uçtu demek .Allah ailesine sabırlar versin inşallah

yaaa off inanmıyorum yaa çok üzüldüm yaaa allahım rahmet etsin canım benim yaa

Arkadaşlar böyle bir haberi vermek bana düşsün istemezdim ama aldığım bir mesaj var.....

Başımız sağolsun..Beyza'mız artık gerçekten melek......

Kaç gündür beymimi kemiren ama Ankra da olmadığım ve orada herhangi bir tanıdğım olmadığı için elimden bişey gelmeden birileirnin bulunabilmesi için dua ederek beklerken acaba İstanbul dan bir şekilde ulaştırmak mümkün değil mi diye sormak üzere girmiştim ki acı haberle karşı karşıya kaldım.kelimelerin kifayetsiz kaldığı andayız.Hepimizn başı sağolsun.Rahat uyu minik meleğimiz :a015:

Artık sözlerin bittiği. ınci gibi gözyaşlarının bütün duyguları anlattığı noktadayız.Beyzanın yeri artık cennet bahçeleri.Rabbim en büyük sabrı annesi ve babasına versin.VE kimseleri evlat acısı ile imtihan etmesin..................

Kalliste,
ay doğru mu gerçektensenağlama deme ya senağlama
ah kuzummm Allahım Muhsin bey ve ailesine sabır versin dayanma gücü versinsenağlama
içimden birşeyler koptu gittisenağlama
9 yaşındaydı daha yaasenağlama çok üzüldüm demek bile şu anki duygularıma yetersiz kalıyor,kahroldum resmen,Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın:Saruboceq:
Melek Beyzamsenağlama

Elim ayağım titredi, göremeden tanıdık Berza'yı biz.

Gerçek olmasın lütfen kabus görüyorumdur inşallah of ya.

Herkesin basi sagolsun, ailesine sabirlar diliyorum. Allah rahmet eylesin:çok üzgünüm:

Sözün bittiği yer ne denebilirki.
Çok üzüldüm
Allah ailesine sabır versin

X