ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Merhaba,
Ne yazayım bilemedim gene benim kelimelerim hep tıkanıyor oysa kızgınken çok güzel yazardım. Yapamadık, beceremedik ama isyan etmemek lazım ölüme. Herkes alın yazısını yaşar, nefes sayımız belli buna isyan yakışmaz bizlere. Şimdi gene tek yapacağımız ufaklığa dua etmek. Allah ufaklığa rahmet eğlesin ailesinin başı sağ olsun.

yapamadık, beceremedik :KK43:

iyi geceler

çok üzüldüm allah rahmet eylesin beyzaya melek artık o annesine babasına allah sabır ve dayanma gücü versin. allahım hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın yarabbim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Akşam bennu aradı ağlamaktan konuşamadım ufak kızım koşarak yanıma gelip yüzüme baktı, bir şeymi oldu yoksa diyerek beni sorguladı hayır diyebildim sadece, yanına hastahaneye gidenler hep üzülüyorlar ve bende telefonda konuşurken üzülüyorum... Söyleyemedim....

Büyük kızımsa az önce geldi ilk sorduğu Beyza oldu, sessiz kaldım cevap veremedim, kötümü anne yoksa bitkisel hayatamı girdi dedi... daha kötü diyebildim gözlerimi gözlerinden ayırarak..... odasına gitti koşarak....dayanamıyorum ağlamaktan onun çektiklerini düşünmekten başka bir şey düşünemiyorum çok umutlanmıştım... Bu kadar kişi onun için seferber oldu moral olduk aileye diye her gün moral buluyordum...

Allahım, anne ve babamıza peygamber sabrı versin, o beden ile nasıl bir dayanılmaz yolculuktalar şu saatlerde.. Allah hiç birimizi evlatlarımızın acısıyla sınamasın... AMİN..

Biz yanlış taraftayız zaten kızlar...
Beyza kuşumuz doğru tarafta artık.
Kuşum... sen bizi az bekle orada keyfine bak, nasılsa bi gün biz de geleceği yanına.
O zaman pasta da yeriz, fotoğraf da çekeriz, resim de yaparız, ne istersen...
Dua edelim kızlar, bol bol dua edelim...

topiği ilk anda okumuş ve hep dua etmiştim böyle bir sonun yaşanmaması için
kuzumu daha bir doya doya kokluyorum o günden beri
rabbim kimselere yaşatmasın böyle bir acıyı

Arkadaşlar, nolur bu bize Allahın sağlam bir tokadı olsun.

Orada yardıma muhtaç Beyza gibi kaç tane çocuk var.
Lütfen ama lütfen duyarlı olalım.
Gidip elimizden geleni yapalım.
Ne gerekiyorsa yapabildiğimiz kadar yapalım.

Beyzayı kurtaramadık.... ama daha çok Beyza var bize ihtiyacı olan.
Bunu unutmayalım ve insanlık görevimizi yerine getirelim olur mu?

Arkadaşlar, nolur bu bize Allahın sağlam bir tokadı olsun.

Orada yardıma muhtaç Beyza gibi kaç tane çocuk var.
Lütfen ama lütfen duyarlı olalım.
Gidip elimizden geleni yapalım.
Ne gerekiyorsa yapabildiğimiz kadar yapalım.

Beyzayı kurtaramadık.... ama daha çok Beyza var bize ihtiyacı olan.
Bunu unutmayalım ve insanlık görevimizi yerine getirelim olur mu?

Sana katılıyorum arkadaşım ve az önce okuduğum bir mesajdada gördüm ama şimdi kim yazdı bakamıyorum..Muhsin bey bize bir başkası için yardım edermisiniz diye sormuş... ederiz tabiki... kendimizi bir toparlayalım hele şu gözlerimizi bir kurutalım ve başka melekler için organize olalım... bu bizim dersimiz olsun...

sağlam sapasağlam kızlarsınız.Beyzamız için elinizden geleni yaptınız.Hatta daha da öte ama Takdiri ılahi...Dualarımız Miniğimizle beraber.Allah ailesine sevenlerine sabır versin.
Sizlerden de Allah Razı Olsun.
ıyi ki Varsınız.
sevgiyle kalın...

Çok etkılendım ya ınsan ne yazacaĞını bılemıyor allah rahmet eylesın nur ıÇınde yatssın allah aılesıne sabır versın cok acı.....
Allah kımseye evlat acısı gÖstermesın :KK43:

yazıcak bişi yok..:KK43:
kelimeler bitti..(
sadece gözyaşı var..(
Allah rahmet eylesin , ailesine sabır versin :KK43:(

duydum sonra okudum ölece kaldım.çook zor.o artık gerçekten melek.ailesine bol sabirlar diliyorum. Allah rahmet eylesin

Beyza ya o kadar üzüldüm ki Allah rahmet eylesin malesef toplum olarak bu tarz konularda çok duyarsızız.İlla birileri bizi uyaracak ve ondan sonra vah vah deyip ayaklanıcaz ama ne kadar yardım edebilcez.Şimdi sizlere soruyorum kaç tanemiz hergün gittiğimiz sağlık ocakları yada hastanelerde organ bağışında bulunduk yada lösemi ve tedavileri ile ilgili bilgi aldık?Hep bişeyler başımıza geldiğinde aklımız başımıza geliyor.

Arkadaşlar bugün Beyza'mızı sorarken bir Beyza daha vardı.Bence biz diğer çocuklarıda düşünüp kan ve trombosit verme işine devam edelim.Beyza'lar yok olmasın,hem küçük Beyza'mız öncü olmuş olsun.
Ailesine sabırlar diliyorum.Bizlerde çok üzgünüz,melek Beyza ne yazık ki artık aramızda değil,ama biz onun gibi hasta çocuklara kan bağışında bulunursak eminim Beyza melek mutlu olacaktır

cnm evet dedigin gibi muhsin abi ben de aradıgımda soyledi daha sonra bugun yanımdaki arkdsımı da arayıp soylemis...
beyzayı kurtaramamıs olabilrz ama orda bi cok hasta var....biz bi ara arkdsmla gidicez hastaneye... size burdan yazarız yeni konuya bile gerek yok bence...beyza icin baska beyzalar kurtulabilir......

senağlama senağlama senağlama
Allah ailesine sabırlar versin, kimseye çaresiz dert vermesin.
bir umutla tıkladım, acı haberi öğrendim. çok üzüldüm.

ankaradaki arkadaşıma bilgileri iletmek için girdiğimde şok oldum...
Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin...
çok üzüldüm yaaaa....

X