Acil duaya ihtiyacım var kardeşlerim Allah rızası için :(

AsquL

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2013
20
4
11aylık evliyam eşimle daha karı koca bile olamadık rahatsız kendini sonradan öğrendim tedavi olmuyor ve 4aydır yanıma bile gelmiyor ayrılmak istiyor ve ben istemiyorum Allah rızası için bana dua edin onu evine bağlamam için bana çok kötü davranıyor dayanamıyorum artık Allah rızası için dua edin yardım edin kardeşlerim Allah razı olsun hepinizden Rabbim kimsenin evinden huzuru eksik etmesin

Allah yardımcınız olsun.
görücü usulu bi evlilikmi rahatsızlığını bilmiyordunuz

Allah yardımcın olsun. Bol bol ya vedud esmasını oku.

dua etmesine ederiz de canım sen niye ayrılmak istemiyorsun ki böyle birinden?

hakkında hayırlısı olsun. belki ayrılsanız Allah karşına sana değer verecek sevecek güzel evlilik yaşayabileceğin birini çıkaracak.

bazı şeylerde ısrarcı olmamak lazım:44:.

insan sevince işte her zorluğu çekiyo sanırınm ama bende artık dayanma gücümün sonundayım allah razı olsun hepinizdenn

1 fatiha 3 ihlas okudum Allah yardimcin olsun eşin inşallah düzelir ve evinize mutluluk huzur gelir

Rabbim sizden razı olsun kardeslerim .. hıc ıyıye gıtmıyorum yataga bıle gelmıyo benle uyumuyo aksam gec gelıyo allahım buyuk sabur wersın bana cok zor durumdayım

Allah yuvandan mutluğu ve huzuru eksik etmesin canım
kısa zamanda dertlerinizden kurltulursunuz inşalllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…