ACİL DUA DOSTLAR EVTİK ARKADAŞIMIZIN BEBEĞİ İÇİN

Düzenleme yapiyorum busenebenimsenem arkadasin annesi içinde 1000 tane ekliyorum O zaman oldu 12.500 adet maşallah

7 Fatiha , 7 Ayetel Kürsi , 500 Ya Şafi okudum.Rabbim hayırlısıyla tez vakitte şifa versin inşallah.Canım toplam sayı tam net değil sanırım karışıklık olmasın diye eklemek istemedim,sen ekleyebilirsin C cansu_tr

Ben varım. Tamamsa alırım.

aaynaa sen de haber ver mutlaka canım gelişmelerden.

Bebeklerde sarılık olayı çok sık görülüyor, bir şeycik olmaz Allah'ın izniyle.
haber ederim tabii canım benim aklımda pazartesi kontrolüm var
şubat sonunda kısmetse nasip olacak aşılama bakalım canım hayırlısıyla sağlıcakla hamileolduğumu burada her yere yazacağım

haber ederim tabii canım benim aklımda pazartesi kontrolüm var
şubat sonunda kısmetse nasip olacak aşılama bakalım canım hayırlısıyla sağlıcakla hamileolduğumu burada her yere yazacağım
Allahn izniyle inşallah güzel haberler verirsin cnm bu arada evTik arakadsmzn bebeği için dua ettm Allah kabl etsn

1000 tanede bana yazın sizlerde okuduktan sonra
RABBI INNI MESSENNIYYED DURRU VE ENTE ERHAMURRAHIMIN okuyun kızlar Uz Eyyub As.sifa duasındır bu şimdiye kadar hep gördüm faydasını minik evladimizda görür insallah

1000 tanede bana yazın sizlerde okuduktan sonra
RABBI INNI MESSENNIYYED DURRU VE ENTE ERHAMURRAHIMIN okuyun kızlar Uz Eyyub As.sifa duasındır bu şimdiye kadar hep gördüm faydasını minik evladimizda görür insallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM

Sees arkadasimizdan 500
Aayna arkadasimizdan 2000
Sibel09 1000
Daha önce okunan 12.500 dü
Suan okunan 16.000 oldu
Kalan 54.000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…