ACİL DUA DOSTLAR EVTİK ARKADAŞIMIZIN BEBEĞİ İÇİN

Allah evlatlarını bağışlasın, tez vakitte şifa versin inşallah dualarımız kabul olsun...şifa bekleyen herkese gitsin dualarımız, amin.

Canım Rabbim tez vakitte acil şifalar versin inşallah.Bebişimiz Hayırlısıyla biran önce sağlığına kavuşur inş.Rabbim yar ve yardımcıları olsun.Ama genelde oluyor bu yeni doğan bebeklerde benim çevremde çok oldu.Bir arkadaşımda Doğum yaptı 1 hafta 10 gün oldu,onun bebeğide sarılık oldu kuvezde yattı 1-2 gün Sonra atlattı şimdi iyi çok şükür.İnşallah @evTik arkadaşımızın bebeğide atlatacak Rabbimin izniyle.Dua edecem İnşallah.

Arkadaşlar evTik evTik yeni doğum yaptı bebeği sarılık şuan hastanedeler bebeğini yoğun bakım servisine yatırmışlar ALLAH'IN İZNİYLE ALLAH'IN YA ŞAFİ ismiyle inşallah sağlığına kavuşur oğlu sizler de dua edin lütfen ALLAH RIZASI İÇİN..
bir fatiha suresi olur ayetelkürsi olur zikir olur esmaül hüsna olur dostlar yardımcı olun dualarınızla bebeği en kısa zamanda sağlığına kavuşsun inşallah amin
Rabbim tez vakitte şifa versin inşallah canım.Rabbim Evtik arkadaşımıza ailesine evladını bağışlasın inşallah. 3 ihlas 1 fatiha okudum canım

ayyyyy evtiğin bebeğimi olduuuu dua edeceğim Allahın izni ile hiç bir şey olmaz

okudum ablacım. Rabbim şafi ismiyle şifa versin İnşallah

1000 Ya Allah ya safi aldim rabbim sifa versin

X