Aile Planlaması ACİL!!! CVP VERİRMİSİNİZ LÜTFEN

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

nacis--

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
214
163
37
Merhaba ben 29 ağustosta kürtaj oldum ve o hafta kanamalarım oldu 9 eylülde 3 gün yoğun olmayan kanamam oldu 5 ekimde yoğun kanamalı adet oldum 4 gün yoğun sürdü 18 gün devam etti 2. Günü yasmin kullanmaya başlaşladım arada unuttum ama ertesi gün mutlaka 2 tane içtim ayriyettende eşimle prezarvatif kullandık 31 ekimde 3 gün yoğun olmayan kanaman oldum ve başım dönüyor.baş ve boyun ağrısı kulak ağrısıyla doktora gittim 3 gün önce ilaç verdi hamile olabilirmiyim 3 gün çok yoğun olmayan ve çok koyu olan kanama adet mi bugün idrar testi yaptım negatif çıktı testi doğru zamandamı yaptım ayriyetten 7 gün ara verip 1 kasımda yasmini tekrar başladım
Not: umarım konuyu doğru yere açmışımdır

Son düzenleme:
Arkadasım bende senin gibi yeniyim buralarda 12 gun olmuş mesaj yazalım bu arada kürtaj için geçmiş olsun hamile misin merak ettim şimdiye belli olmusdur heralde

Hamile değilim perşembe spiral taktırdım cvplarınız için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…