Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Kızlar merhaba geçen hafta salı ovitrelle çatlatma iğnesi oldum gece 12 de bugün bı hafta oldu etkisini takip etmek için gebelik testi yaptım negatif çıktı bu kadar erken etkisi geçmiş olabilir mi
ben hiç takip etmedim adet günüme kadar bekledim 1 gün gecikti ertesi gun sabah test yaptım negatif çıktı 1 2 saat sonra adetim geldi umarim pozitife döner

Kızlar daha benim kanamam geldi bu akşam ilişkiden sonra daha ilacımın bitmesine 2 var bide çatlatma iğnemşn 10. Günü bugün neden böyle kanamam geldi acaba böyle bi olay başına gelen var mı

Kızlar daha benim kanamam geldi bu akşam ilişkiden sonra daha ilacımın bitmesine 2 var bide çatlatma iğnemşn 10. Günü bugün neden böyle kanamam geldi acaba böyle bi olay başına gelen var mı
Canım ilişki zaten ilk 7 gün önemli hatta doktor bana iki kere yeterli demişti iki gün arayal

Canım ilişki zaten ilk 7 gün önemli hatta doktor bana iki kere yeterli demişti iki gün arayal
Doktoruma sordum duphastony bitir eğer devam ederse adet devam etmezse sıkıntı yok demiş bende anlamadım neden böyle bi kanama geldi normade ilaç bitmeden gelmez

Doktoruma sordum duphastony bitir eğer devam ederse adet devam etmezse sıkıntı yok demiş bende anlamadım neden böyle bi kanama geldi normade ilaç bitmeden gelmez
Belki yerleşme kanaması dur bekle adete cevirmezse sıkıntı yok geebelik oluşuyor demektir

Belki yerleşme kanaması dur bekle adete cevirmezse sıkıntı yok geebelik oluşuyor demektir
İnşaAllah öyledir artık psikolojşm öyle bozuldu ki kanı görünce böyle yüreğim kalkıyo resmen içime bi sıkıntı çöküyo moralim bozuluyo ağlamak geliyo içimden yoruldum sanırım bu süreçten yada bu kullandığım hormonlar vücudumu alt üst etti

Canlı kan mi kahverengi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…