Doğuma Hazırlık Acil bakar mısınız 40 haftalık hamilelik!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Epidural sezaryen oldum 2019 Haziran’da. Ameliyattan 1 saat sonra yürütülürken biraz ağrı çektim yalan söylemeyeyim ama sonrasına yavaş yavaş kendim kalktım yürüdüm. Ertesi gün evde çocukla kendim ilgilendim. Yatıp kalkarken 1 hafta 10 gün zorlandım sonra normalde döndü. İlk zamanlar kesi yerinde bir uyuşukluk vardı çok üzülüyordum. Zamanla o da geçti. Hiç yarım falan değilim hiç korkutma kendini eskisi gibi değil sezeryanlarda ufacık bir kesiyle alıyorlar bebeği. İzi bile kalmadı 18 ayda geçti☺️
Ay çok sevindim sizin adınıza inşallah bende sezeryan olursam benimde rahat geçer bebeğimle kimseye muhtaç kalmadan ilgilenmek istiyorum 😚

Ay çok sevindim sizin adınıza inşallah bende sezeryan olursam benimde rahat geçer bebeğimle kimseye muhtaç kalmadan ilgilenmek istiyorum 😚

Hiiiiiçççç korkmayın ne normal Doğumdan ne sezeryandan. Bebiş sağlıkla gelsin de Rabbim ne büyük güç kuvvet veriyor annelere🤲 Boydan boya kesseler yine bakarız biz bebemize sezeryan neymiş🤣

Arkadaşlar merhaba 40+3 günlük hamileyim ne bebeğimde ne bende sıkıntı olmamasına rağmen bugün doktor riske atamam diyip yatışımı yaptı. 2 gün içinde normal doğum olmazsa sezeryan yapacakmış ama ben sezeryandan çok korkuyorum ve bebeğim zaten kanala inmiş normal doğumu beklemek istiyorum. Başına böyle bişey gelen var mı tecrübeli anneler fikirlerinize ihtiyacım var.
Ne yaptınız merak ettım

Arkadaşlar merhaba 40+3 günlük hamileyim ne bebeğimde ne bende sıkıntı olmamasına rağmen bugün doktor riske atamam diyip yatışımı yaptı. 2 gün içinde normal doğum olmazsa sezeryan yapacakmış ama ben sezeryandan çok korkuyorum ve bebeğim zaten kanala inmiş normal doğumu beklemek istiyorum. Başına böyle bişey gelen var mı tecrübeli anneler fikirlerinize ihtiyacım var.
Canım naptın son durum ne doğum yaptinmi

Ne yaptınız merak ettım

Canım naptın son durum ne doğum yaptinmi
Sezeryan olacağım günün önceki gecesi sancılarım başladı çok aşırı şiddetliydi ebeler bebek güzel yerlermiş sancın da son safhada doğumun olur hemen dediler 9 saat sancı çektim sabah 7de bir doktor bey gelip çatı muayenesi yaptı 8 cm açıklık vardı o sırada suyum patladı ve bebek kaka yapmış ve aslında doğum kanalına yerleşmemiş kafası yukarıda dedi doktorum çok acil sezeryana alındım. Doktordan Allah razı olsun onun sayesinde bebeğim son anda kurtuldu bana kalsaydı hiç bekletmeden sezeryan derdim sana dedi çok güzel ilgilendiler sağolsunlar.

Sezeryan olacağım günün önceki gecesi sancılarım başladı çok aşırı şiddetliydi ebeler bebek güzel yerlermiş sancın da son safhada doğumun olur hemen dediler 9 saat sancı çektim sabah 7de bir doktor bey gelip çatı muayenesi yaptı 8 cm açıklık vardı o sırada suyum patladı ve bebek kaka yapmış ve aslında doğum kanalına yerleşmemiş kafası yukarıda dedi doktorum çok acil sezeryana alındım. Doktordan Allah razı olsun onun sayesinde bebeğim son anda kurtuldu bana kalsaydı hiç bekletmeden sezeryan derdim sana dedi çok güzel ilgilendiler sağolsunlar.
Aman çok şükür bebeğin de sen de sagsalim kurtuldun ya...Allah analı babalı büyütsün bebisini

Çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsün uzun ömürlü olsun önemli olan sağlıklı olması ☺️

Çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsün uzun ömürlü olsun önemli olan sağlıklı olması ☺️
Çok teşekkür ederim canım aynen öyle sağ salim aldım ya kucağıma çok şükür gerisi önemli değil. Sizde sağ salim alırsınız inşallah kucağınıza 😚

Allah korumuş Allah yavrunu sana bagislasin inşallah
Bazen cok diretmek de kötüyü doğurabiliyor
Evet kim istemez haklı çıkmak ama haklı cikayim derken de Allah korusun bebeğine zarar verebilirdin.
Normal doğum elbette öncelik.
Keyfine sezeryana hepimiz karsiyiz
Bazıları diyor ya "benim canım tatlı normal doguramam" ben onlara kızıyorum.
Ama mecburiyet varsa bebek ve anne için en iyisi sezeryan.
Korkma sakın 5 yıl ara ike 2 sezeryan yaşadım.
Turp gibiyim.
Elbette üşüyünce falan karnıma sancı giriyor ameliyattan da olabilir ama normal karşılıyorum.
Onun dışında hicbir yarimligim söz konusu degil:KK66:

Sağlıcakla büyüsün insallah🧡

Allah korumuş Allah yavrunu sana bagislasin inşallah
Bazen cok diretmek de kötüyü doğurabiliyor
Evet kim istemez haklı çıkmak ama haklı cikayim derken de Allah korusun bebeğine zarar verebilirdin.
Normal doğum elbette öncelik.
Keyfine sezeryana hepimiz karsiyiz
Bazıları diyor ya "benim canım tatlı normal doguramam" ben onlara kızıyorum.
Ama mecburiyet varsa bebek ve anne için en iyisi sezeryan.
Korkma sakın 5 yıl ara ike 2 sezeryan yaşadım.
Turp gibiyim.
Elbette üşüyünce falan karnıma sancı giriyor ameliyattan da olabilir ama normal karşılıyorum.
Onun dışında hicbir yarimligim söz konusu degil:KK66:

Sağlıcakla büyüsün insallah🧡
Amin canım çok teşekkür ederim. Bebeğim iyi olacaksa sezeryanmış dikişmiş umrumda değil Allahım bütün hamilelerin ve annelerin yardımcısı olsun. Allah yavrularınızı size bağışlasın ❤️

X