Acik bakarmısınız cift cizgi ama biri silik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepinize teşekkür ediyorum Allah razı olsun hepinizden iyi kötü yorumlarınız benim için değerli 🥹ben çok cahillik yaptım ben Urfa’ya gelmeden önce 40kg dün sonra aç kaldım sıcak beni bunalttı çok strest yaptım eşimlede anlaşamadım beni daraldı ben bu arada Karadenizliyim Samsun 🌹 ben hayatımda evet gayet kötü ve saçma sapan olaylar oldu daha fazlasıda var ama subaylık bu konu hakkında bilgi için yazmıştım hepinizin cevapları kıymetli kimseyi kınamıyorum kazmıyormuşsunuz hepinize teşekkür ederim 🙏 elbetteki en hatalı benim yanlış tercihler ve zoraki şeyler beni kötü hallere getirdi bende böyle istemezdim ve böyle olmanı düşünmedim şimdi hatamdan dönmek için biraz geç oldu anneme hamile olabilim dedim annem biraz tedirgin oldu hastane randevusu almaya çalıştık bu ay randevu yokmuş özele gidicem en kısa zamanda lütfen beni kinclemeyin 🙏🌹👋
Hiç birşey için geç değil...
18 imde kaçtım
19 umda anne oldum
20 imde boşandım
Şua oğlum 10 yaşında ikinci aşk evliliğimi yaptım hamileyim ve aşırı mutluyum elhamdülillah 🥰
Hatalar insanlar için...
Hayatın kararmış değil aksine yeni başlıyor ve güzelleştir o hayatı ❤️

Güzel
Hiç birşey için geç değil...
18 imde kaçtım
19 umda anne oldum
20 imde boşandım
Şua oğlum 10 yaşında ikinci aşk evliliğimi yaptım hamileyim ve aşırı mutluyum elhamdülillah 🥰
Hatalar insanlar için...
Hayatın kararmış değil aksine yeni başlıyor ve güzelleştir o hayatı ❤️
yorumunuz için teşekkürler 🙏 Allah razı olsun inşallah hep mutlu olursunuz 🥹💕🙈

Güzel

yorumunuz için teşekkürler 🙏 Allah razı olsun inşallah hep mutlu olursunuz 🥹💕🙈
Allah senden de razı olsun kardeşim... Sakın unutma şunu bir ayrılık demek hayatım sonu demek değil Allah bir son bir dert veriyorsa dahada hayatımızı güzelleştirmek için veriyor onları.. Her olay bir sınav sabır ve tevekkülle çare ara sıkıntıdan çıkmak için aynı yolda kalmak demek aklını kullanmamak demektir...
Kimse kolay rahata ermiyor kimse kolay mutluluğu yaşamıyor illa ders niteliğinde olaylar yaşıyor ve pişiyor...
Hamşleysen de Allah yavruna sağ salim sağlıkla kavuştursun seni bir bebek olması demekte hayatın bitmesi demek değil bak kendimden örnek verdim..
Aksine öyle bir hayata tutunma bağı oluyorlarki aklın şaşar öyle güç veriyorlar ki...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X