Açıcıdan yıpranan saçlar için öneri

emmasophia

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
183
26
Kızlar selam.Saçımı 3 ayda 4 kere açmak zorunda kaldım istediğim renk olması için ve 5 6 kere de boyadım. saçlarım çok inceldi düzelmesinin güçlenip nemlenmesinin bir yolu var mıdır kestirmeden?

o artık ölü saç. fön vs çekince yine iyi durabilir yanma seviyesine göre. bol bol bakım yapabilirsin yine de en azından bir süre idare eder. ama ben de 2 kez saçları oryalden yananbiri olarak kestirmekten baska çare bulamadım. ben 2 ayda bir falan uçlarından kestirdim hep. o şekilde kurtuldum.

Yavas yavas uclarindan aldirin zaten cok kirilmistir eminim ki. Benim sacima acicidan sonra eylul ozturkun purple serisi cok iyi gelmisti. Hala onu kullaniyorum sac kiriklarim neredeyse yok. Tavsiye ederim…

o artık ölü saç. fön vs çekince yine iyi durabilir yanma seviyesine göre. bol bol bakım yapabilirsin yine de en azından bir süre idare eder. ama ben de 2 kez saçları oryalden yananbiri olarak kestirmekten baska çare bulamadım. ben 2 ayda bir falan uçlarından kestirdim hep. o şekilde kurtuldum.
Doğru valla sarı yapayım dedim halt ettim kumrala dönecem gibi uğraşamıyorum ama saç o kadar inceldi ki boya bile kaldırır mı fikrim yok.Nasıl bir bakim yapsam biraz nemlense ya çatır çatır oldu saçım düzleştiriciyle de çok zarar görüyor fön falan da çekemiyorum 😞

Doğru valla sarı yapayım dedim halt ettim kumsala dönecem gibi uğraşamıyorum ama saç o kadar inceldi ki boya bile kaldırır mı fikrim yok.Nasık bir bakim yapsam biraz nemlense çatır çatır oldu saçım düzleştiriciyle de çok zarar görüyor fön falan da çekemiyorum 😞
ben haftada bir yağ kullanıyordum. bir ara bal+zeytin yapı denedim ama yıkaması çok zor 😂😂 bayağı pahalı şampuanlar, saç kremleri kullandım ben. ama dediğim gibi hepsi sadece fön çekince düzgün gözüksün diye. yoksa o yıpranan saçın düzelmesi mümkün değil. düzleştirici kullanmayın zaten o daha da kurutuyor saçı 🥲

benim bir yıllık saç evrimim bu sekilde 😂

Eklentiler

• 533AD7EE-4777-4AB7-99C7-D42039CF301A.jpeg
    533AD7EE-4777-4AB7-99C7-D42039CF301A.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 7C033005-9713-460E-9886-154659612BB1.jpeg
    7C033005-9713-460E-9886-154659612BB1.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 15
  • 10FD5C6E-69B1-4821-9D47-C58CE29E90E6.jpeg
    10FD5C6E-69B1-4821-9D47-C58CE29E90E6.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 19
ben haftada bir yağ kullanıyordum. bir ara bal+zeytin yapı denedim ama yıkaması çok zor 😂😂 bayağı pahalı şampuanlar, saç kremleri kullandım ben. ama dediğim gibi hepsi sadece fön çekince düzgün gözüksün diye. yoksa o yıpranan saçın düzelmesi mümkün değil. düzleştirici kullanmayın zaten o daha da kurutuyor saçı 🥲

Gene 1 yıl iyi süre ben 3 aydır sarı olmadı açılmadu tekrar aç boya tekrar aç tekrar sarı sonra kumral kumral koyu oldu tekrar sarı😁şu an güzel ama gene de sarı kullanamam kumral diyorum saçlar haşat tabi

En kısa hali şimdiki işte inceltti de kuaför saç falan kalmadı😁

X