Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Bilmiyorum sizin diğer konulara olan yorumlarınızı da okuyorum bana umut veriyor sizin yorumlarınız iyi geliyor kısaca

Merhaba arkadaşlar, ben Diyarbakır’da tedaviye başlayıp yumurta toplama işlemini acıbadem maslakta yaptım. 3 tane 5. Gün embriyom kaldı genetiğe gönderdik. Bir hafta oldu göndereli. Sonucu beklemek cok stresli. Öncesinde ilk denemeden iki kez dondurulmuş transferim oldu. İkisi de tuttu ama sonra kaybettim. Çok stresliyim korkuyorum. İnşallah 3 tanesinden sağlıklı gelen olur

Bir an 3 müydü 4 müydü diye çelişkiye düştüm de. Evet 4 tane ise 2 adet embriyo transferi gayet mantıklı. 3 olsaydı acaba önce 1 tane mi koydurtsanız histereskopisiz diyecektim.
Aynen 2 si gitsin , hayirlisi deyip devam edecegiz artik.sana genc dediler bana da yasli senin yumurtaliklar dediler:)) ben 42 ama yumurtalik 46 filanmis.

Stres yapmayin, yasinizgordugum kadariyla 33.genetikten saglikli gelme sansi yuksek. Daha onceki kayiplariniz icin cok uzuldum ama hic moralinizi bozmayin.. genetige gitmis 3 tane degerli embriyonuz var, yas faktoru lehinize..
Burda herkesi hikayesini okuduysaniz kimimiz genetige gonderebiliyor, kimi hic yumurta cikartamiyor, kimi dollenmiyor, kimi genetiksiz benim gibi Allaha siginip 3.gunleri koyduruyor, yani hepimiz mutlu sona ulasma telasinda kosturup duruyoruz..
Beklemek zordur ama sonu guzel olacaktir, hrp olumlu dusunun. Tatile bir yere gidebilirsiniz, diyarbakir cevre il geZisi yapabilirsiniz, genetikten cevap gelmesi kizlardan hatirladigim3 haftayi buluyordu.. onlar tecrubeliler bekleme sureci icin yapilacak faaliyetler hakkinda fikir verebilirler

Ben anlamadım engel var mı yok mu ? Benim anladığım şart değil.madem şart değil niye transfer yapalım demiyorlar.yani böyle sorun yoksa tutarmıymış..önemli olan o..
Ben şahsen yerinde olsam rahimi en iyi duruma getirir öyle transfer olurdum.sonuçta dondurulmuş embriyon var.. Eğer koyar da tutmazsa başa dönersin..sonra yapışıklıktan derler vs. Bana riskli geldi.ama tabi ki siz bilirsiniz

Hadi geçmiş olsun çok sevindim..kanama normal merak etme..hemen hemen aynı zamanlarda bebiş beklicez inşallah.. güzel haberler

Şimdiye kadar 2 farklı merkez ve 3 tüp bebek denemesi sorular hep aynı. Alkol yok sigara yok kilo yok hastalık yok beslenme desen sağlıklı yıllardır fast food paketli gıda hepsi çıktı hayatımızdan ama olumlu sonuçta yok. Bugün kontrolde büyümesi gereken yumurtalar küçülmüş dediler. Yarın yine kontrol. Bu olumsuzlukları açıklayabilen doktora rastlamadım 4 yıldır. Hayırlısı olsun deyip geçiyoruz artık ne derlerse. Ama gerçekten yoruldum ben de

Hemen mesaj at Neslihan hanıma değiştirsin hemşireni hiçte tahammül etmek zorunda değilsin..ben de merkeze tepkiliyim ama son virajdayım artık diye ses etmiyorum..birmşikayet hattı varsa şikayet edicem yalnız o aklımda..sinir oldum enjeksiyondan para almasına ve fiyatını da sonra söylemesine..mecbur musun canım allah allah..
Bir de dün duydum acıbadem de dogum 2 sene önce 30 bin TL imiş bunlar iyice delirmişler..hayır hizmet ona göre olsa hadi dicem de..iyice kuruluyorum suan acıbademe

Aynen donmus varsa gobek bagimiz bagli merkezle:)) ben sahsen bu donmuslari alip baska merkeze goturup transfer istesem daha pahali olacak. Hem onlarin kendi lab acilmasi daha uygun.kendi takiplerinde.o yuzden donmus varsa devam

Bence diğer bölümlerde bu kadar sıkıntı yoktur. Bu problemler tüp bebek bölümlerine özel..

Memorial in dedigi sart degil, cunku katater gecmesi onemli olanmis, ayrica bebegin tutunmasina engel degilmis. Haa eger ki sen 5.gun saglikli embriyoyu buldun o zaman her seyi eksiksiz yapilsin derler.
Tabii bulent hoca ne diyecek bilmiyorum ama benim kocami tutamaz artik ,direk transfere yollar beni.

Yarina buyurler belki, moral bozmayin,inanin soylemesi kolay degil ama biraz destekleyici sozler sizin umutsuzlugunu bi nebze de olsa azaltabilir...
Sans , kader, kismet artik ne dersek o 1 tane saglikli olan insallah gelecektir...

Yuhhhh o neymis oyle! Ozel sigorta varsa ordan yapilabilir ... tabi dogum teminatli police mi yoksa teminat limitli police mi onemli..
Sen zaten sabret , bir sey kalmadi cok sukur.. bebegi alip daha da arkana bakmadan kac, kurtar kendini

Rahatsız olduğunuz konuları doğru belirtirseniz gerekli düzeltmeleri değişiklikleri falan yapıyorlar söyleyin değiştirirler.

Embriyolarınızdan en az 2 tane sağlıklı gelmesini canı gönülden diliyorum. Evet o bekleme süreci biraz zor ama sabırlı ve pozitif olmaya gayret edin. İnşallah iyi haber gelir dualarım sizinle

Aynen 2 si gitsin , hayirlisi deyip devam edecegiz artik.sana genc dediler bana da yasli senin yumurtaliklar dediler:)) ben 42 ama yumurtalik 46 filanmis.

Ya bana da nicelik açısından genç diyorlar sadece. Kalite belli yani ne yaparsan yap nüfus kağıtları eski

Reactions: 2be

Doktorlar için bu anlamda biz daha kolay hastalarız. Yaşlısın diyip geçiyorlar umudunuzu kaybetmeyin. Ne güzel hayatınızda olumsuz hiçbirşey yok. Gelir o bebek size merak etmeyin. Sabır dua ve çabaya devam

Aynen donmus varsa gobek bagimiz bagli merkezle:)) ben sahsen bu donmuslari alip baska merkeze goturup transfer istesem daha pahali olacak. Hem onlarin kendi lab acilmasi daha uygun.kendi takiplerinde.o yuzden donmus varsa devam

Aynen. O aşamada çok mantıklı değil merkez değiştirmek bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…