Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aklima dustu valla kanama durmadi,pzt hocadan randevu aldim ,hem histereskopi sorayim hem de kanama durumunu.
Bu arada memorial dan da rahim filmi yorumu alabilirm rahim buyutme konusunda..
Bu kanama ne kanaması regl kanaması mı günün mü? Ben bu işten hiçbişi anlamadım.rahim büyümenin detaylarını da sorsana nedenmiş şartmıymış nasıl bi operasyonmuş?ikisi aynı anda oluyomuymuş?

Daha da opu yapmam! Yaparsam da beni engelleyin beyim de bu sefer zaten izin vermez
İlk secenek histereskopi ,onun icin 2 ay bekleme sonra transfer seklinde yola devam. Bekleme suresi olunca siralamada beni en sona atiyor..

Ya zaten ben sana ne diyeyim bilmiyorum. Çok birşey de demiyorum etkilerim diye ama koydur şu bebecikleri artık da kavuşun yaa ben baştan beri transfer yapmanı diliyordum ama bunda da vardır bir hayır.
Hıı bekleme süresini bilememiştim. O nedenmiş ki? Bülent Hoca mı dedi beklemeyi?

Reactions: 2be

İnşallah bakalım göreceğiz yarın

2 kere muayene oldum ilkinde Semra Hoca + Günseli hanım. 2. biliyorsunuz sadece Günseli hanım. Henüz muayene için 5 kuruş vermedim ben. Bence vaktin varsa mutlaka gitmelisin, farklı bir bakış her zaman iyidir.
Bugün insülin test için 100 küsür lira verdik. Eşimin sperm testi için de 280, ama biz detaylı istedik, standart test 170 gibi birşeydi.

Zam gelmiş 9.250 tl tüp bebek, 295 dolar pgt..
Semra Hoca tüm transferlere giriyor gibi bir kural yok bildiğim kadarıyla. Bülent Hoca gibi değil yani. Aslında emin de değilim, sormak lazım, bir daha gittiğimde sorayım bakayım.

Macunu hic duymadim, yumurtlamaya nasiletkisi varmis?
Kan testi yapildiysa gebelik olmayabilir ama yine tekrar etseniz , 1 hafta 2 kere adet oluyorsunuz bu da hormonal bir durum olabilir ya da gecen aydan kalan catlamamis yumurta yeni catlamis olabilir.

Yapisiklk icin histereskopi 2 ay bekleme suresi var,ayrica rahim buyutme dedi Bulent hoca.. rahim ile ilgili is buyuk:))

Nasil randevu almam lazim? Ne demem gerekiyor?
On gorusme gibi bir sey yaziyorlar oyle mi demeliyim ..
Tup bebek tedavi az cok her yerde ayni gibi..acaba ilac fiyatlari nasil olacak?
Sperm icin ekstra ucret yok heralde. O yonden iyi..

Adet kanamasi midir bilmiyorum cunku 10 gun icinde ikinci kanama oldu.hoca bilir diye umuyorum..
İste o buyutme sart mi degil mi soracam cunku buyutme isine girmek istemiyorum..
Pzt netlesir heralde..

Oo süper erkene alman, tabi cnm 3’e 5’e bakmayacağız artık, yarın haberleri bekliyorum

Ben transfer dertlisi olarak. Semra hocaya sordum bizzat ön görüşmede. Gerçi ön görüşmede katater provası da yaptı. Hep yaparlarmış. Dosyama milim milim yazdı. Nasıl giriş yapılması gerektiğini. Ben her daim olamayabilirim. Burada mutlaka bizlerden biri oluyor. Bizim tatilimiz yok dedi. Bem olmam başkası olur burada nasıl transfer olacağı yazıyor dedi.

A daha önce bırakmıştın sen doğru mu anladım? Keşke ben de en az bir kere deneyebilme cesaretini gösterebilmiş olsaydım neyse bakalım ilgiyle izliyorum takipçin olacağım şimdiden başarılar

Teşekkür ederim güzel dileklerin için.. Bu benim 3. Tüp bebek denemem.. İlkinde transfer yapıldı tutmadı. 2. De döllenme bile olmadı.. O yüzden genetik test yapalım dedi Bülent hoca..

Nasil randevu almam lazim? Ne demem gerekiyor?
On gorusme gibi bir sey yaziyorlar oyle mi demeliyim ..
Tup bebek tedavi az cok her yerde ayni gibi..acaba ilac fiyatlari nasil olacak?
Sperm icin ekstra ucret yok heralde. O yonden iyi..

Evet ön görüşme diye talep etmen gerekir herhalde, ama Semra Hoca’nın merkezde olup olmadığına emin ol çünkü sana bizzat onun yorumu lazım rahim filmi için.
Şöyle oluyor; önce bir dr seni muayeneye alıyor sonrasında Semra hanım geliyor, randevu isterken de o 2. dr için özellikle istediğiniz biri var mı diye soruyorlar, istersen isimleri sayıyorlar. Yani Semra Hoca + 1 dr randevusu alınıyor.
Gönül hanım buradan bildiğim kadarıyla çok beğenilen bir isim, ben tanışmadım. Ben Günseli hanım ile başladığım için 2. randevuyu da ona istedim.
Kuzenimin yorumu da şöyle; “Gönül çok tatlı daha şeker daha feminen, Günseli daha maskülen ama ben daha güvenilir hissettim”

Bugün işlemler sırasında kartvizitlere göz attım. Diğer doktorlarda ismin yanında M.D. Yazıyor benim Günseli hanımda yazmıyor M.D. Nedir onu da bilmiyorum ama biliyorsan ve senin için önemliyse diye yazıyorum

Sperm için biz para verdik, tam anlatamamışım galiba yukarıda. Kapsamlısı 280 standardı 170 küsür. Biz 280 likten yaptırdık tekrar istenmesin diye. Ama tabi biz henüz tedaviye başlamadığımız için mi para alındı onu bilemiyorum. Eve gidince fiyatlarla ilgili kağıda bakarım bir detay varsa yazarım.

İlaçlar kuzenimde 4.000 tuttu. Humo hariç bizim fiyat gibi herhalde. Ona da bakarım fiyat kağıdında yazıyordu.

Yani oradaysa kendisi mi giriyormuş acaba?

Yapisiklk icin histereskopi 2 ay bekleme suresi var,ayrica rahim buyutme dedi Bulent hoca.. rahim ile ilgili is buyuk:))

Bence sen bir Semra Hoca’ya danış, gerçi Semra Hoca da transfer öncesi histereskopiyi çok seviyor anladığım kadarıyla, en ufak bir şüphede yapıyor ve bu vesile ile Rahime çizikleri atıveriyor biliyorsunuz bazı hekimler rahimde sorun olmasa bile orayı kanlandırıp canlandırabilmek için çizik atıyor. Bence Semra Hoca da aynı düşüncede. Yani transferde başarı sağlamaya katkısı olduğunu düşünüyor. Yoksa bizimkinin 7 mm.lik tutunmaya engel olmayacak yerdeki polipini ellemezdi.

Semra hoca cuma cumartesi pazar hastanede bulunmuyor malesef o gunlere denk gelirseniz ne muayene ne de transfer e giremiyor benim tum tedavilerimi o yapti wn aon tedavimde ise hoca beni hic gormedi gonul hn kontrol yapti sonrasında semra hn bilgisi doğrultusunda igne mesajlari geldi.ilk muayene ücreti yok.

Regl oldum!!!
Klasik çömez sorusu; bugün 1. gün mü sayılıyor 2. gün mü?
Yarın arayıp Cumartesi’ye randevu alayım değil mi? Zaten yarın gidemem işim var annemi havaalanından almaya gidicem

Yani oradaysa kendisi mi giriyormuş acaba?
Ben kime denk gelirse diye anlamıştım. Öyle birs sözümüz yol gibi. Ama gücenebilirsin anlamında konuştu. Sperm testi ücretli. microçip isterse ücretli.ama hoca onu bence anlamlı bulmuyor. Burada imsi.var o ücretsiz.önce ekip dr giriyo 30 dk sonrasına semra hoca geliyor. Ben 1 saatten fazla oda da kaldım ve o görüşmede katatr denendi

A öyle mi teşekkürler bilgi verdiğiniz için.
Benim kesin tüm önemli işlerim o 3 güne denk gelir şimdi
Peki merkezde olursa transferlere giriyor mu biliyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…