Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Bence dene, belki birakirsin sonra da baslamazsin...
Allen carr yontemi heralde ben tam bilmiyorum ama kendine bir yol kesinlikle bulman lazim..

Dersler baslamaz heralde, transfer olursun bi hafta rapor alip dinlenirsin sonra baslarsin..
transfer olsun hayirlisiyla nasilsa bir yontem
Bulunur... okulda sorun olur mu rapor almak?

Bence dene, belki birakirsin sonra da baslamazsin...
Allen carr yontemi heralde ben tam bilmiyorum ama kendine bir yol kesinlikle bulman lazim..

Evet evet Allen Carr
Youtube ‘da videoları falan da var bakmıştım. Karar verip izleyeyim diyordum unuttum gitti. Yarın bir bakayım. Çok çok çok haklısın

Reactions: 2be
Evet hem yaşla hem yaşam tarzıyla ilgili ve bende ikisi de ve benim 5 sene gibi bir zamanım da yok artık.
Bugün yine sigara konu oldu doktorda bırakamıyorum
Sen bıraktın mı ya da ne zaman bırakıyorsun?
Bırakamadım malesefbu aralar kesin bırakmam lazım. Transfer sonrası zaten içmicem ama çok zorlanıyorum hergün yatarken bırakıcam diyorum kalktığımda kahvaltıdan sonra içiyorum.eşim de içtiğinden çok ulaşılabilir durumda kendimi kasmıyorum hiç nasıl yapıcam bilemiyorum suan tek derdim sigara malesef

Tutar bence.. o durumda perinatolog gerek. Acibademde devam ederim dersen ibrahim
Bildirici ile devam edebilirsin ama baska yerden de arasitrabilir..
Evet ibrahim bey aklımda ama bana çok uzak kalıyor acıbadem ters biraz.karşıda oturuyorum.tüp bebek tedavisi sırasında çok zorlandım arabayla 4 saatte eve geldiğim günler oldu köprü trafiğinden. İbrahim bey olmazsa da ayrıntılı ultrasonu onda yaptırabilirim belki.ay neler de düşünmüşüm allahın izniyle olsun da bebiş bulcaz bi çaresine inşallah

Ben allen car ın kitabını okudum okurken etkilendim ama Bırakamadım filmini izledim hiç sallamadım komik geldi..hatta aradım da buradaki ofislerini bilgi almak için ama geri döndüler bana araba kullanıyordum dedim sizi arıcam aramadım nedeni de çok komik arayan adamın sesi hoşuma gitmedi böyle seslendirme sanatçısı gibi robotik ve karizmatik olmaya çalışan etkilemek için konuşan bir aptal bu ne ya dedim.. geri de aramadım.. sonra bana Mezoterapi mi ne ondan bahsettiler bi onu araştırıcam. Sigara içiyomuşşsun içtik ten sonra tükürüğünü alıp inceleyip senden kan alıp sana geri veriyolarmış gibi birşey.. yardım almam şartta..nasıl olucak bilmiyorum ya da 3 gün boyunca yataktan çıkmıcam tutucam kendimi.. valla bilmiyorum ya daralma geliyo

Reactions: 2be
Kaderimiz ayni, ben de karsiya gecmekten nefret ediyorum,simdi 2.kopru bakimda cok fena gidişler
Bizim tArafta doktor arastirmak lazim ,acibadem altunizade de belki vardir doktor..
Senin az kaldi hayirlisiyla.. senin bebis bekliyor seni...

Evet evet Allen Carr
Youtube ‘da videoları falan da var bakmıştım. Karar verip izleyeyim diyordum unuttum gitti. Yarın bir bakayım. Çok çok çok haklısın
Farkindayim Zor birakmak ama denemeye devam, belki farkli yontemler ise yarayabilir..

Kaderimiz ayni, ben de karsiya gecmekten nefret ediyorum,simdi 2.kopru bakimda cok fena gidişler
Bizim tArafta doktor arastirmak lazim ,acibadem altunizade de belki vardir doktor..
Senin az kaldi hayirlisiyla.. senin bebis bekliyor seni...
Evet ya köprü olayı çok fena..ben mümkün oldukça karşıya arabayla geçememeye çalışıyorum ama bazen şart oluyor. ...

Yaaaa bekliyor di miiii bana da olacak gibi geliyor bu sefer ama bazen de Üzgün hallerim geliyo gözümün önüne yıllardır hiç sevinemediğimizden bu bebiş olaylarına nasıl sevinirim gözümün önüne gelemiyo☺

Belki ise yarar o yontem, ben de iZlemistim filmi, bazi derneklerden destek almak istemistim ama hic biri fayda etmemisti.
Benim icin hpv pozitif cikinca sigara icmem durumu daha kotulestiriri okuyunca ve tek yumurta ile hamile kalip sonra kurtaja girince , sigara icmeye devam edersen hic yumurta bulunamayabilor dediklerinde birakabildim! Korku her seyi yaptirabilecek gucte..
Sen de kendine transfer olunca bebegin tutunmasi icin birakmam sart diye surekli tekrar et..
biliyorum yapmasi kolay degil ama basarirsin,!

Yaaa olacak ama su transferden once akupuntur dene, biraz rahatlaman lazim,pozitif enerji lazim.
Kafayi bosaltip girmen lazim. Ben bir kac yerde okumustum transfer olacagi gunun sabahi akupuntur yapilip oyle transfere giriyormus
Hatta bahceci de akupuntur yontemi uygulaniyormus..
Yoga yapiyorsan o da iyi fikir olabilir.
İnstagram da kirk kilit hesabina goz at, kendisine sor belki tranafer oncesi rahatlatici masaj onerebilir..
Sen yeter ki inan o bebise..

Yoga yapıyorum devam edicem bu aralar saldım. .
Biorezonans diye bir yöntem varmış onunla ilgili baya iyi şeyler okudum ve biraz önce bir mesaj attım bakalım yarın ararlar bilgi alıcam.aklıma yattı sadece bu süreçte nasıl olur onu bilemedim sorucam.umarım robotik bir ses aramaz salı günü gün verirlerse gidicem denicem kafaya koydum...adım adımdırişe yararsa ki ben 1 ay içmesem sonra bebiş haberi gelse zaten daha da içmemm..

Hadi inşallah hallet şu işi bak oradaki bebeciğin neler halletti ne sınavlardan geçti sen bunu mu halledemeyeceksin. Bence onun için değer. Ve artık çok yakınsın kavuşmaya. Kolaylık ve güç diliyorum ben de peşinden gelirim inşallah

Biorezonans bana uygulandi.daha cok neleri yememem gerekiyor ve kullandigim ilaclar bana uygun mu diye. Titresim veriliyor.Alerjjin olan seyleri siliyormus.600 tl verdim geldim ama ne oldu dersen bence gerek yoktu

Biorezonans bana uygulandi.daha cok neleri yememem gerekiyor ve kullandigim ilaclar bana uygun mu diye. Titresim veriliyor.Alerjjin olan seyleri siliyormus.600 tl verdim geldim ama ne oldu dersen bence gerek yoktu
İşe yaramadı mı? Şimdi bi merkezle görüştüm salı günü gidip denemeye karar verdim..okuduğum bağımsız yorumlar çok aklıma yattı çünkü.ve 10 kişiden 9 u bırakıyomuş benim de bırakmam için iyi bir nedenim var denicem biorezonansı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…