Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Çok teşekkürler biraz olsun umutlandım.inşallahhhh

Günaydın. 30unda kan verdim 2 çıktı. 3 mayıs tahlil günüm.hemşiye söyledim. 3 güne değişmez ama sen yinede ilaçlara devam et vaktinde tahlil yap dedi. Öyle.olması yani
Neden moral bozarlar boyle! Lutfen siz hic olumsuz dusunmeyin,yarin gununde yapin.mucizelere hep inanalim.guzel haberler gelecek insallah.

Evet standart ve nakit olacak şekilde! 9000 tl gerisini hesaplayınca minimum 25000 TL civarında tuttu.
Ben şahsen 6.deneme yapacaksam burada yapma taraftarı değilim. Tabi bu sefer son kararı eşime bıraktım, bakalım.

Teşekkür ederim. Yok alışığım daha önceki yerlerden bu kalabalığın olacağını tahmin ettim. Randevu geldi geçti bile. Ama ben pek düşünmüyorum burada yapmayı, edindiğim deneyimler neticesinde bazı şeylerin gereksiz bazı şeylere ise olması gerekenden fazla ücret biçildiği kanaatindeyim.
Sorunumuzu artık bende bilmiyorum. İlk başta sperm sorunu vardı, onu çözdük ama 5 denemedir sonuç yok. Doktorlarla karşılıklı sonuç çıkınca ağzı açık bakışıyoruz. :)
Benim için açıkçası kafamda bitirdiğim bir konu ancak eşim istediği için 6. denemeyi de yapacağım.

Teşekkür ediyorum. Neden olmadığını ihtimaller ve varsayımlar üzerine konuştular, çünkü hepsi sonuçtan umutlu başladı ama neden olumsuz olduğu ile ilgili net bir şey diyemedi. Büyük ihtimal tespit edilemeyen bir kaç şey var diye düşünüyorum.
Açıkçası gidip görüştüm ama ben samimiyeti alamadım. Bir kaç gereksiz test yapmak istemesi ve bunu her hastaya yaptığını söylemesi rahatsız etti beni. Ama yine son karar eşimin. Oraya tamam derse başlarız artık.

Teşekkür ediyorum. Açıkçası bende Bülent Hocadan samimiyet alamadım. O yüzden orada tedavi olmak istemiyorum ama bu denemede eşim karar vereceği için oraya tamam derse başlayacağız. Bakalım kısmet. Olursa olur olmazsa canımız sağ olsun.

Hayırlısı olsun inşallah bebeğe kavuşacağınız merkeze götürür sizi kararınız..
Daha önceki denemeleriniz nerelerde oldu?
Bahçeci ve Memorial’da denediniz mi? Ya da görüşmeye gittiniz mi?
Burada bu iki merkez çok tavsiye ediliyor o yüzden sordum

Her hastaya yapıldığı söylenen gereksiz testler nedir acaba?

Evet standart ve nakit olacak şekilde! 9000 tl gerisini hesaplayınca minimum 25000 TL civarında tuttu.
Ben şahsen 6.deneme yapacaksam burada yapma taraftarı değilim. Tabi bu sefer son kararı eşime bıraktım, bakalım.
Siz daha oncekileri bulent hocada mi yaptiniz sizin probleminiz neydi acaba nedem tutmadi

Kızlar bugün test günümdü negatif kan testim. Artık bundan sonrası için önümüze bakacağız

Her işte bir hayır vardır diyelim Allah öncelikle bizlere sağlık huzur ve eşlerimizle ailemizle mutluluk versin Biz iyi olalım ki o bebekler bize gelebilsin değil mi? O yüzden kendinize iyi bakın, morali toparlayıp yola devam inşallah

Ulaşabildin mi hemşireye hocalara benim nedense kabullenmek gelmiyor icimden
Yaaa çok tatlısınızzz.Bi siz inandınız bu kadar hemşire ses kaydı atmış. 2 hafta içinde regli olucaksınız düzensiz olabilir normalmdemiş. Bana geri dönüş yapılmasını ileticek. Hocayla görüşmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…