Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Merhaba kızlar, dün benim yumurtalarım toplandı. Dün bana hemen transfer olacaksınız demişlerdi bugün arayıp Bülent Hoca dondurulmuş istiyor dediler ama sadece 3 tane var onlar da ilerleyecek mi belli değil. Az yumurta durumlarında Bülent Hoca ne yapıyor, tecrübesi olan yazabilir mi?

Hayırlı olsun bakalım, inşallah sağlıkla devam ederler.
Taze transfer önerildiğini göre yaşınız genç ve embriyolara genetik test yapılmayacak öyle değil mi?
Genetik test yapılacağı durumlarda az yumurta/embriyo varsa genelde olanları 3. gün dondurup tekrar opu yapalım teste göndermek için biriktirelim diyorlar ama genetiğe gitmeyecekse gerek görürler mi bilmiyorum.
Bülent Hoca dondurulmuş istiyor dediklerine göre sizi de havuza yönlendirecekler gibi hissettim ben. Hakkınızda hayırlısı olsun

Yaşım 29, genetik testi önermediler başlangıç için sormuştuk. Dondurduktan sonra belli sayıda olmayınca mı havuza yönlendiriyorlar bilginiz var mı?

Yaşım 29, genetik testi önermediler başlangıç için sormuştuk. Dondurduktan sonra belli sayıda olmayınca mı havuza yönlendiriyorlar bilginiz var mı?
Az yumurta durumlarında bulent hoca ne yapıyor bılmıyorum ama ben dondulmusun daha ıyı oldugunu bılıyorum tabı gorecelı bı durum,bende bulent beyde tadrvı goruyorum ve donduruldu embrıyolarım 2 haftaya yakın bı zaman sonra transfer yapılıcak,benım fıkrım bulent beye guvenın cunku herseyı tıtızlıkle yaomaya calısıyo bence,zaten gerek gorseydı dırek taze embrıyo koyardı,ıcınızı ferah tutun bence

Evet ama benim bildiğim az adet durumunda genetik test yapılacaksa (testten sağlıklı dönüş şansını yükseltmek için) havuz öneriyorlar, size gençsiniz ne güzel genetik test de yapılmayacağı için gerek olmayabilir. 5.güne kadar gelişmeleri izlenip 5. gün dondurup sonraki regl ile transfere hazırlayabilirler. Bir çok doktor rahimi bünyeyi dinlendirip sonra transfer etmeyi daha sağlıklı buluyor. Bülent Hoca’ya güvenin vardır bir bildiği Şimdilik dua edelim 3 embriyo sağlıkla gelişsin 5. güne gitsin havuza falan gerek kalmasın inşallah

Aynen bir bildiği vardır demekten başka çare yok; hayırlısı olsun sizin de :) İnş tutunur embriyolarınız

İnş tek dileğim bu

Kısmetse yarın tedaviye başlıorum kızlar hayırlısıyla... uzman doktorlar yumurta takşbinizi yapacak dedi telefondaki arkadaş.. bülent hocayı hiç göremeyecek miyiz bu süreçte? Öyle olacaksa benim bulunduğum ilde zaten sürekli göründüğüm bir doktorum var onla mı yapsam yumurta takiplerini de iletişime geçseler diye düşündüm... var mı bu şekilde olabilme durumu arkadaşlar , ne dersiniz öneri olarak da?

Merhaba, evet transfere kadar Bülent Bey'i görmüyorsunuz ama kararları o veriyor. Bence Maslak'ta yaptırın çünkü önemli olan lab kalitesi ve gerçekten çok fazla deneyimleri olduğu için her durumda ne yapacaklarını biliyorlar. Ama evet bence de ilgisizler. Bu şekilde içinize siniyorsa devam edin.

Evet bulent beyı transfere kadar goremeyeceksın canım ama yanındakı doktorlar ve hemsıreler yardımcı oluyor sana ve bulent bey sadece transfere gırıyor ama aklın kalmasın cunku her dakıka bulent beye soruyorlar hatta ordakı baska kadın dogum doktorlarına tedavıye gelenlerın ılaclarını bıle bulent beye soruyorlar kendım bızzat sahıt olmustum,bu sekılde ıcınıze sınerse gıdebılırsınız

Ayşe hoca ile muayene oldm, ısındım ben hocalara ya , kendimi bu şekilde motive edebilirim:) ama aklıma şey takıldı birsonraki muayenede hsg için de tandevu alıcam, ama daha iğneler vs devam ediyor.. hsg nin bu sürede yumurtalara falan etkisi olmuyor mu, ilaç veriliyor sonuçta , aklıma yatmadı bi tam, bitince neden yapmıyoruz hsg yi, erken söyleseler gitmeden de yapardm

Bana da çektirdiler, aynı soruyu ben de sordum. Hayır yumurtalara zarar vermez dediler.

Size ne zaman verdiler bu fiyatı bu biogeren jelin markasıymış
Ben sigortasiz olarak operasyon oldugum icin 1500 tl jel, 3940tl histereskopi islemi tuttu.
Siz sigortadan yaptiracaginiz icin fiyat daha yuksek cikiyor demekki.
Histereskopi olduktan sonra bakirli spiral kullanimi var, ama kanama hic kesilmedi, o yuzden sizin olup olmadiginizi ogrenmek istedim.

Yani bilmiyorum kararsızım çok saçma kriterleri var yani hem sigortadan hem benden para alıyorlar çok ticari geldi peki memnun kaldınız mı işlemden kanama için ne dediler

Reactions: 2be
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…