Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Estrofeme nerede basladiniz?
Hangi merkezde transferi planladiniz?
Arastirma hastanesinde canim aslinda doktor cok kararsiz kaldi benim durumum kararsizlik kaldir mi once yumurta toplayalim dedi sonra ameliyat sonra vazgecti ameliyat yapti ondan sonra toplama yapacakti sonradan vazgecti transfer dedi ben boyle bi ortamdayim hersey esimin istedigi oluyor doktorun dedikleri mantikli geliyor oda tamam diyor sonum hayrolsun senin histeroskopide ne yapilmisti ben bi daha mi rahim filmi cektirseydim onuda demediler rahim t seklindeydi rahim acma yapildiya ayyy delircem inan ki

Reactions: 2be
Hic delirmeyin her sey olacagina varir, ordaki doktora guveniyorsaniz devam edin orada, ama su anda mevcut embriyonuzdan sonucu almak en dogrusu..
Bana histereskopi isleminde hem yapisiklik giderildi hem de rahim genisletme. Yapisiklik tekrar olmasin diye spiral takildi.2 ay sonra spiral cikartilip yeniden film cekilecek.sonucagore 3.gun embriyo tranSferi yapilacak.
Siz su anda reglnizle birlikte estrofem kullanmaya basladiniz degil mi, reglnin kacinci gunundesiniz, rahim kalinligi icin olculdu mu?
Su anda transfer icin haziriga basladiysaniz o zaman arastirma hast doktorunuzla sureci bitirin..

Bugün beni aradılar hasta yatıştan ekstra jel ve bioregen dedi sanırım bunları karşılamıyor sigortanız 2728 lira dedi bu kadar pahalı olması normal mi?
Orasi acibadem.
Bioregen ne icin kullanilacakmis?
Jele 1500 tl demislerdi ama bioregen ne bilmiyorum..

Kasılma iğnesi ile gebelik aşısını kendiniz ecZaneden temin edebilirsiniz herhangi bir ücret almıyorlar o zaman

Kasılma iğnesi ile gebelik aşısını kendiniz ecZaneden temin edebilirsiniz herhangi bir ücret almıyorlar o zaman
Benim bildigim acibademkendi bunyesinde uyguluyor,disaridan ilac alimina onay vereceklerini sanmiyorum ama sormak lazom

Banada gebelik serumundan bahsettiler aşısı degildi sanırım bununla alakalı bisey bilen varmı acaba

Canim merhaba. Adina sevindim rabbim bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin.ben de yeni transfer oldum. Transfer sonrasi tutma belirtilerin neydi acaba? Paylasirsan cok sevinirim. Zaman hic gecmiyor

Arkadaşlar merhaba yorumlarınızı okudum ben tedavi sürecinde hep rahmimde kasılma hissettim bunu doktoruma söyledim önemsemedi hiç cd56 testim yüksek çıktı şimdi burda okudumda rahim kasılma iğnesi nedir? Ne işe yarıyor . Bir kaç güne 4. Tedavime başlıcam doktoruma ileticem bu durumu bana sadece serum uygulanacak dedi o kadar ?

Birde Acıbadem de Anadolu sigorta geçiyor mu tüp bebekte geçmez biliyorum ama normal muayene olabiliyormuyuz bir arkadaşımız sigorta poliçesini göndermiş ben arayıp sordum Anadolu sigortası ile anlaşması olmadığını söylemişlerdi

Merhaba. Hoşgeldin. Cd56 testini bilmiyorum canim. Nasil tedavi izlediklerini. Fakat transfere bes gun kala vajinal usg yaparak endometrium kalinligi ve kasilma olup olmamasi kontrol edildi. Orda kontrol eden doktor hafif kasilmalarim oldugunu bu nedenle transfer gunu iki adet kasilma ignesi almamizi oyle gelmemizi soyledi. Transfer gunu de ilaclardan birini damar yolu actiktan sonra dogrudan damara enjekte ediyorlar. Ikinci kasilma ilacini da transferden ciktiktan sonra odada yatarken seruma katarak sana veriyorlar.ilac isimleri tam aklimda degil. Fakat bu sekilde onlem alindi. Ilaclarin bu dogrudan damara verileni anlik mide bulantisi ve basdonmesi yapti.fakat hemen gecti.herkeste yapıyormuş.. bildiklerim bu kadar. Sigortadan vs. Yararlanamadik biz. Ama anadolu sigorta kapsarmi orasini bilemicem canim. Allah gonlune gore versin

Çok teşekkür ederim cevabın için forumda yazılanlar sayesin bir şeyler öğrenmiş oluyoruz doktorum yapar mı bilmiyorım ama bu durumu ileticem mutlaka kendisine

Cd56 bağışıklık sistemi ile ilgili serum tedavisi uygulanacak . Allah hepimizin gönlüne göre versin inş . Siz hangi süreçtesiniz inş olumlu sonuç almışsınızdır. Kimsenin emekleri boşa gitmesin inş zor süreçlerden geçiyoruz

Aynen canim katiliyorum. Dogru bilgiler ve tecrubeler insanin icini rahatlatiyor. Su an transferim oldu cok sukur bitti.bekliyorum. üçüncü günümdeyim.gercekten zor seyler. Ama insan nelere alisiyor. Rabbim hayiirli saglikli gebelik nasip etsin isteyen herkese. Bundan once bir dusugum oldu. Hala onun korkusu içimde
Pozitifi alsam bile o korkuyu her an yasicam gibi geliyor. O yüzden dua ediyorum rabbime. Elden fazla da bisey gelmiyor. Hayirlisi bakalim zaman ne gösterecek.

Banada gebelik serumundan bahsettiler aşısı degildi sanırım bununla alakalı bisey bilen varmı acaba
Merhaba, bana da gebelik aşısı dediler bugün yumurtalarım toplandı yarın gebelik aşısı için gün verdiler. Yaptırdınız mı nasıl oluyor?

Kötüyü çağırma güzel düşün sımsıkı tutunsun inş bebeğin pozitif sonuç alıp bizlere umut olursun inş Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…