Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Sizinle ayni durumumuz , benim de spontAn gebelik , 8.haftada gelisim durmasi sonucu kurtaj sonrasi yapisiklik olustu ve bu yapisiklik aslinda tup bebek tedavisinden bagimsiz bir durum ama sigorta bunu kabul etmek istemiyor,
Siz de infertilite tanisi olmadigi icin sorun olacagini sanmiyorum . Bulent hoca anlasmasi yok , sizden ekstra ucret talep ederler ama eger kurum saglik policenin anlasmasiz doktor%100 karsiliyorsa cikan faturanizi sigorta oder. Benim kurtaj islemimde oyle olmustu. Kurtaji bulent hoca yapmisti.Fark faturasi cikti,bizodedik sonra sigorta bize odeme yapti.

Sanırım jel varmış o karşılanmıyormuş fiyat söylemediler ama bilginiz var mı size jel oldu mu bide tekrar yapışıklık oldu mu
Jel ucreti 1500 tl, ben 1 ekimde oldum operasyonu, 2 ay bekleme suresindeyim su anda.sure bittikten sonra spiral cikarilacak ve o zaman hsg filminde belli olacak

Siz bir de tup bebek tedavisini gorseniz,Allah dusurmesin...
Valla haklısınız allah düşürmesin inşallah gerek kalmaz rabbime hergün dua ediyorum ben tam 1 yıl önce tüp bebeke karar verdiğim ay kendiliğinden gebe kaldım ama 9 haftalık kalbi durdu ve rahimde yapışıklık olduğunu öğrendim allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın

Reactions: 2be
Anladım sizinkini neden ödemedi kürtaj zorunlu olmuş ama
Kurtaj bulent hoca yapti ve hoca sigorta ile %100 anlasmali degil, fark cikiyor. Bi farki odeyip sonra sigortadan aldik. Policem yatarak %100 karsiliyordu ama bulent hoca anlasmasi belli bir oranda idi.

Sizin policeni yatarak %100 karsiliyor hepsini tahsil edersiniz, sadece fark cikarsa onu odeyip sonea tahsil edersibuz
Anladım çok teşekkürler gerçekten çok yardımcı oldunuz umarım karşılar devlet hastahanesiyle uğraşmak zorunda kalmam gerçi ben bülent hocayla görüşmedim hiç neden o yapıyor anlamadım doktorum ibrahim bildirici yiğit bey e 2. Bir görüş alıyım diye gittim histereskopi önerdi ve tabiki tüp bebek ama ben bi kere gebe kaldım bi daha kalabilirim diye tüp bebek düşünmüyorum hakkımızda hayırlısı

Reactions: 2be
Bülent hocada transfere hazırlanan yada transferi olan var mı acaba süreç nasıl işliyor ben lucrin iğne vurucam bakalım devamı nasıl olur 1,5 aylık süreç dediler.

Bülent hocada transfere hazırlanan yada transferi olan var mı acaba süreç nasıl işliyor ben lucrin iğne vurucam bakalım devamı nasıl olur 1,5 aylık süreç dediler.
Canım bende Bülent beyin hastasıyım lucrin kullanmanın nedeni yumurtlarını baskılıyor yumurtlamanı önlemek amacıyla diye biliyorum rahim dinlendirme yapılacak 2 adet süresi o da yaklaşık iki ay sonra transfer hazırlığı için rahim kalınlaştırma ilaçlarına başlayacaksın süreç böyle ilerliyor

Ben bugun adet olmusum canım transfere hazırlanıyorum 2. Yada 3. Gunu gıdıcem bakalım ne dıcekler bılmıyorum 1-2 hafta ıcınde heralde transferım olur,senın ılk denemen mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…