Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Merhaba

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba
Benim son durumum; histereskopi yapildi, 2 aybekleme suresi sonra tekrar hsg filmi cekilip duruma bakilacak. Bir arkadasimiz sormus hamile mi diye , henuz degil amaAllah soyletmis olsun..insallah o haberi de burdan verebilirim..
Ozel sigortadan maalesef alamiyorsunuz , hele ki bulent hoca gibi tup bebek doktoru yapacaksa imkansiz..

Başka bir doktor istek yapıcak yapışıklık olduğğunu yazmıycak adet azlığı ve şiddetli ağrılı adet yazdılar

Siz ne kadara nerde yaptırdınız acaba

Başka bir doktor istek yapıcak yapışıklık olduğğunu yazmıycak adet azlığı ve şiddetli ağrılı adet yazdılar
Sigortadan on provizyon almadan ameliyat olmayin, sigorta sizden e nabiz kayitlariniz isteyebilir ve bu kayitlarda herhangi bir sekilde infertilite tanisi gibi bir ibare gorurlerse direk red! Kendi e nabiz kayitlarinizda hastaliklarim bolumunu kontrol edin.

Acibadem maslak histereskopi+jel kullanim:5460 tl ama tabi nakit:)) kredi kartindan komisyon aliyorlar
Bulent hoca yapisikligi olan hastAlara spiral kullaniyor.size spiral kullanimi soylendi mi?

Gecmis mesajlariniza bakabildim, kurtaj sonrasi yapisiklik sorunu olmus, gelisimin durmasi pihtilasma sorunu olarak belirtmissiniz, kurtaj sonrasi embriyoya yapilan testte embriyonun saglikli oldugunu soylemissiniz.
Yasiniz genc, degerleriniz de gayet guzel.
Tup bebek size neden onerildi?
Yapisiklik icin tup bebek merkezi olmayan guvendiginiz bir kadin dogum doktoru sizin operasyonunuzu yaparsa sigortadan alabilirsiniz, diger sekilde sigorta maalesef tup bebek doktorlarinin yaptigini odemiyor.

Cars gunu toplama nasil gecti?
Bekleyen 3.gun 3 adet embriyonun kalitesi ne dediler size?
Malum bende de 4 tane 3.gun embriyoSu mevcut, ngs siz yolla iceri hocam dedim Ama once histereskopi sonrasi iyilesme suresi bitsin.
Sizinle durum ayni ama tabi arada 12 yas farklA o yuzden sizin embriyolar daha iyi olabilir.:)
Ocak ayinda insallah transfer yapilir ve saglikli olan sizinle yola devam eder..
Rahimle ilgili herhangi bir sorun yoksa ocak ayi gelsin

Toplama oldu ama döllenme olmadı
Bu gün yiğit hoca ile görüştük transfere karar verdik Ocak ta transfer görünüyor bakalım aksilik olmazsa
Embriyolar hakkında da bilgi aldım birisinin kalitesinin iyi kalite diğer ikisi orta kalite dedi emriyolog
Bülent hoca ile görüşüp dönecekler bakalım transfer için rahimle ilgili sorun yoktu Temmuz da hsg çekildi
Filimi hemşireye bırakmıştık geçen gün alalım dedik imha ettik dediler biraz kızdım ama yapacak bişey yok artık hoca bakıp değerlendirdi dedi

Havuzmu yaptılar canim sana.kac ay toplandı ve kac yumurta alindi.

Zaten onu bende anlamadım tüp bebek önerdiler ama ben kabul etmedim benim sorunum regli azlığı ve şiddetli ağrılı adet zaten orda perinataloga gidiyorum ibrahim bey yönlendirdi farklı bir görüş alalım diye yiğit bey baktı tüp bebek doktoru yazmıyor sonuçta

Ibrahim bildirici de ayni operasyonu yapabilir size diye dusunuyorum.
Sizin hsg de yapisiklik gorunuyorsa direk histereskopi deniliyor. Kurtaji kim yapmisti?
Yigit hoca bulent hocanin ekibinde, histereskopiyi zaten sigortaniz uzerinden yaptirmak istediginizde acibadem sigortaniza 20-25 arasi bir rakam bildiriyor.
Histereskopi islemini bulent hoca yapiyor ama siZe yigit hoca kendisi mi yaparim dedi?
Siz bulent hoca ile gorusebildiniz mi bu surecte ?

Merhaba arkadaşlar, başlarda yazıyordum son zamanlarda pek yazamadım. Y Yazalaz arkadaşımızdan sonra 2. Hamile olan benim, darısı sizlerin başına inşallah Bilmeyen arkadaşlarım için özet geçeyim. Bülent tıraşta 3. Denememi yaotım ve su an 6 haftalık hamileyim ben diyarbakırda yaşıyorum, bütün takibimi kendi diyarbakırdaki doktorum yapıp yumurta toplama ve trasnfer için sadece Acıbadem’e gittim. İlk denemeden iki dondurulmuş denemem oldu ikisi de tuttu ama kaybettim bebeklerimi. 3 dondurulmuş embriyom olmasına rağmen kayıplarım olduğu için sil baştan tekrar tedaviye başladım. 3 tane 5. Gün embriyom kaldı ve pgt ye gitti. Çok şükür 3ü de sağlıklı geldi. İki tane 19 ekimde trasnfer edildi ve 29 ekimde pozitifi gördüm. Ben bu denememde İmmünolojik tedavi de görüyorum. Evet Acıbadem maslak çok yoğun bir hastane, Bülent hoca da öyle ama bence Bülent hoca çok sağlam götürüyor süreci. Ne yapılması gerekiyorsa bence yapıyor, ben memnunum. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın, tez zamanda hepimiz saglıkla bebişlerimizi kucaklarımıza alalım. Sağlıkla inşallah

Kac tane toplanabildi ve dollenme olmamasi sebebi olarak size bilgi verebildiler mi?
Rahim tup filminiz sorun olmamasi cok iyi bir haber, en azindan oyle bir sorun yok ortada :)
Embriyolarinizin kalite siniflandirmasini soylemediler mi size?1. Ya da 2.kalite 8,9,10 hucreli gibi mesela? Onu sorun bence..
Filminizisizden habersiz atmis olmalari acibademden beklenilen davranis, ama film raporunuzu tekrar isteyebilrsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…