Aceba hamile miyim?

chasez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
66
0
arkadaşlar kısaca anlatmak istiyorum kendimi.
88 doğumluyum, 25 yaşımdan gün alıyorum
2 yıla yakın bir süredir evliyim
biraz sorunlu bir evlilikti başta.. zaman zaman burada sizinle paylaştım yaşadıklarımı..
çocuğum olsun diye düşündüğümde korktuğum çok şey vardı kısacası..
manevi problemler bir yana oturduğum bina eski asansörü yok 4 kat merdiven.. hamileyken naparım ben..
çocuğumu nasıl taşırım tek başıma bi yere çıkamamki diye düşündüm hep..
derken geçen ay 28 ocakta adet olmuştum. bu ayın 26 sında olmam gerekiyordu ama bugün 1 i olmasına rağmen hala olamadm 3 gün geciktim yani..
göğüslerim ağrıyo belim çok ağrıyo ve özellikle akşam ve geceleri adet sancım oluyo hamile olmayı o kadar çok istemiyordum içime bir korku girdi şimdi bana yardımcı olur musunuz?psikolojim bozuldu birden.. test falan yaptırmakta istemiyorm adet olmayı bekliyorum sizce gebe olma durumu yüzde kaç? sizde benimle aynı durumu yaşayıpta hamile olduğunuzu öğrendiniz mi? destek ve moral almak için burdayım yine.. hepinize teşekkür ederim şimdiden okuduğunuz için..:26:

sabırlıyımdır bide meraksız haklısın :) ecelimden kaçıyormuş gbi bişey ama korkularım işte bırakmıyo

sabırlıyımdır bide meraksız haklısın :) ecelimden kaçıyormuş gbi bişey ama korkularım işte bırakmıyo

Canım sonucta korunmuyormuydunuz? bır kaza vs olmadı ıse belkıde sadece donemsel bır gecıkmen vardır
test al ve dene derım

canım hiçbirşeyi takma..
ömür biter sorunlar bitmez..
pozitif düşün..
belirtilerin hamileliği gösteriyo gibi..
benece en uygun olanı git eczaneden bir test al baktır..
haber vermeyi de unutma bize

kızlar merhaba benimde adetime bir hafta var zaman zaman kasıklarımda agrı hissediyorum sırtımda da aynı şekilde mide bulantılarım yemekten sonra başlıyo geceye kadr sürüyor ve cok halsizleşiyorum hafitan baş agrılarımda oluyor sizce hamile olabilrmiyim yardım istiyorum sizden

Canım sonucta korunmuyormuydunuz? bır kaza vs olmadı ıse belkıde sadece donemsel bır gecıkmen vardır
test al ve dene derım

korunuyorduk fakat ben ilaç içmeyi artık bırakmıştım artık onun için kendimi ilaca maruz bırakmak istemedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…