acaba olabilirmi?

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
:1no2:kızlar merhaba 5 aydır bebek için çalışıyoruz en son 29 martta adet oldum fakat 2 gündür müthiş derecede miğde bulantım var halsizim acaba üstüne görmüş olabilirmiyim araştırdığımda üstüne görmede lekelenme tarzında kanama olduğu yazıyor fakat benim 5 gün normal adet gibi kanamam oldu lütfen yardımcı olurmusunuz kızzzlarrr

canım benim iki çocugum var.ikisinede hamile kaldıgımda üstüne rengl olmuştum.benimki de normal adet gibi 5 gün sürdü ikisinide hep iki aylık oldugumda ögrenmiştim. kendin test yap yada dr. git daha garanti olur. inşllah mutlu haberler alırsın.sevgiler.

canım bi test yap ve sonuçlarından bizide haberdar et

canım bencede bir test yaptır en kısa zamanda üstüne görmüşte olabilirsin psikolojik belirtilerde olabilir

ya aslında test yapmayı düşünüyorum ama hiç umudum da yok nedense olacak gibi gelmiyo hem pozitif çıkmazsa da çok üzülücem korkuyorum test yapmaya karnım uyuşuk gibi hiç hissetmiyorum biraz da akıntım var

Berıl 84 merhaba
benımde tam 6 gÜn geÇmıŞtı ama az Önce o kÖtÜ haberle karŞılaŞtım aŞırı ÜzgÜnÜm
bu yÜzden kan tahlılı yaptır canım

bnmde aynı oldu zamanında oldum ama normalden kısa vecok agrılı oldu test yaptım dün2. silik cıktı umutlandım bu sabah yaptım malesef tek cizgi bn de adet olmaya yakın ne kadar belirti varsa yasıyorum psikolojik olarak ama sonu hüsran kendini cok dinlemekten oluyo ama yinede test yap bn de cok duydum normal olup da hamile olanı..

kızlar az önce idrar testi yaptım malesef sonuç negtif ama hala çok halsizim ve midem çok bulanıyor inşallah önümüzdeki aya gelir bebişimiz...:1no2:

canım ben 3 defa yaaptım hepside negatifdi bence sen bir kan testi yaptır yada bir doktora git belirtilerin psikolojikde olabilir ama geç döllenmede olabilir.en iyisi bir doktorun göörmesi bence

eftelyacım bak şimdi bana yeni bir umut verdin ama canım çok sıkkın şimdi kan testinde de çıkmazsa daha da üzülücem acaba doktora gitmeyip adet günümü mü beklesem napcam inan çok kararsızım şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…