Acaba Hamile olabilirmiyim?

betxuxl22

Benim Minik Kuzumm...
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
283
0
34
Merhaba arkadaslar, ben 19.06.2010 da evlendim.
bundan bir hafta öncede korunmak icin doktora gittim ve 3aylik koruma ignesi yaptirdim, doktor da bana iki hafta sonra korumaya baslayacagini söyledi, yani bir hafta kendimiz korumak zorunda kaldik... temmuzun basinda benim bir kanamam basladi, adet oluyormusum gibi resmen...bugün oldu hala gecmedi kanamalarim, bu igneyide kime sorduysam bana fayda etmedi hamile kaldim diyor...
cok uzun süredir (yaklasik 3hafta) sürekli, ama sürekli migdem bulaniyor, basim dönüyor...ve cok halsizim...ama sürekli yani, öyle böyle degil...annemler, esim falan sürekli sen kesin hamilesindir diyorlar....ilk basta ihtimal vermiyorum ama benimde icimde öyle bir his var sanki...ama emin degilim...annem esime dün sürekli, sakin kaldirma, agir kaldirmasin, is yaptirma falan deyip duruyor, öyle olunca icime dahada bir süphe düstü...ne yapicam bilmiyorum...yarin icin doktordan randevu aldim, yarin doktora gidicem...
sizce hamile olabilirmiyim?
lütfen cevaplarinizi bekliyorum....

bencede bir dr a görün cnm. rabbim gönlüne göre versin. bizi de haberdar et. hayırlısı inşallah...

mrb bayanlar.. sat 14 temmuz korunmasız ilişkiye girme günlerimiz 23 temmuz ve 27 temmuz... hamile kalma olasılığım varmıdır???

yaklaşık yumurtlama günlerinde ilişkiye girmişsin bence hamile kalma olasılığın var ama daha yumurtlamadıysan yani geç olacaksa yumurtlaman hamile kalmamışsındır hakkında hayırlısı olsun

neden üzülüyorsunki şimdi? hamile kalmakmı istiyordun? ama yazına bakılırsa sanki istemiyormuş gibi bir anlam sezdim ben sanki. ne diyelim hayırlısı olsun

neden üzülüyorsunki şimdi? hamile kalmakmı istiyordun? ama yazına bakılırsa sanki istemiyormuş gibi bir anlam sezdim ben sanki. ne diyelim hayırlısı olsun

Ya evet canim, evlendigimden beri kesinlikle hamile kalmak istemiyodum...bi 2-3 sene, sonra hamile oldugumu tahmin ettim ve okadar farkli duygulara büründüm ki anlatamam...
resmen cocuk istedim...testi yaptigimda ilk aldigimda korku vardi icimde, insallah degilimdir yoksa iyi olmaz falan diye düsündüm, sonra test negatif cikinca okadar üzüldümki, demekki icten ice istiyormusum, ve simdide bayagi düsnür oldum... esimde hamileyim zannetti, doktora göründüm doktorda yaptirdigim igenden dolayi hamilelik gibi brsey yasadigimi ama hamile olmadigimi söyledi......((
ondan beride cok üzülüyodum, cünki hani hamilelik gibi birsey yasadim ya, o zaman tüm fikirlerim degisti.....keskede olsaydim (( :çok üzgünüm:

evet ya insan öyle oluyor istemiyorum istemiyorum dedim sürekli
zamanı geldi artık olsun demeye başladık artık şimdi başka birşey düşünemiyorum
birden bire bu kadar nasıl istekli oldum anlamzdım
bazen oturup ağlıyorum kendime inanamıyorummmmmmmm ya

Arkadaşlar, beklediğim adet tarihinden 5 gün önce tuvalette, tuvalet kağıdına biraz kan geldi, ramazan dolayısıyla adetimin düzensizleştiğini ve erken geldiğini sandım. 1-2 gün daha kahve lekeler şeklinde devam etti, sonra kesildi. Dün adet olmam gerekiyodu ama hala yok. Belli belirsiz bel ve kasık ağrıları var ama göğüslerde dolgunluk acıma falan yok (benim adetlerimde de genellikle göğüslerimde bi değişiklik olmaz zaten). Sizce hamile olabilir miyim, hamilelikte mutlaka göğüslerde acıma olur mu???

Canim, gögüs agrilari ne yalan söyleyim ben daha hic duymadim bugüne kadar :uhm:
dogrudur belki, bi test al yap istersen...

Allah gönlüne göre versin Canim olumunekankayizsmile

slm ben yeni üyelerdenm,hamilemiyim bilmiyorum ben pkolyum adetim düzensiz enson adtm 26temmz buay geçti düznszlğmde var ama belimde ağrı,kasıkta hassasiyet ve gergnlk,baş ağrısı hafif herzamn olmama kaydyla bulntm var eklmlrmde ağrı araara halsizlk vr üşüyorum gece uyuyamıyorum kalktgmdada çok yorgun kalkıyorum test aldm yapmadım bekliym dedm biraz daha bilemiyorum sizce nedir?..

merhaba, neden bekliyorsun testi yapsana bende çok merak ettim şimdi.

arkadaşlar bana da bi bakar mısınız))

16 mayıs-12 haziran-8 temmuz-1 ağustos son 4 adetim.genelde adetlerim hep öne atar görüldüğü gibi.27 yaşındayım.bu ay 2.denememiz.

ortalama 27-28 günde bir olduğum için bu ayda 27-28 ağustosta adet olmayı bekliyordum.ayın 26 sında kan testi yaptırdım.negatif çıktı.

bugün ayın 30 u.ama bnde hala tık yok.forumda bi kaç kişiden okudum.kan testi negaif olupta sonradan hamile olduğunu öğrenenlede var.şimdi kan testi %100 doğru mudur?doğruysa ben niye hala adet olmadım:-(((belit olarak kendimi dinlediğimde bi sürü şey bulabiliyorum o yüzden hafif kasık ağrısı dışında bi belirtim yok))

sizce ayın kaçına kadar bekleyeyim.yeniden kan testi yaptırayım mı?ve hamile olma ihtimalim var mı?

merhaba arkadaşlar.29 temmuzda adet oldum en son.bugün 31 ağustos 4 gün geçti adet olmadım. adet olacakmışım gibi hissediyorum ama bişey yok.göğüslerim,kasıklarım,belim ağrıyor ama adetten önce de hep ağrırdı.ümitlenmek istemiyorum ne yapmalıyım.test için erken dediler.belirsizlik beni öldürüyor.yardım eder misiniz?

merhaba juse 1 hafta geçmeden kanda çıkmayabiliyormuş.eğer bebek varsa ve 20 günün altındaysa gözükmeyebilir.bence biraz daha beklemelisin.ben 4 gün geçti bekliyorum hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…