Acaba hamile miyim?

canım senın belırtılerın varmı ? hayırlısıyla ınsallah hamileyizdir allah bu güzel duyguyu bızede nasip etsin allahııımm bende bıanönce yarın olsada testi yapsam dıyorum ama bı tarafdada umudum bosa gıtcek dıye üzülüyorum düşünmemek ıcın elımden gelenı yapıyorum ama elımde degıl kafama takılıyo :KK43:

ya ben de haveslenmek istemiyorum ama, ne biliyim. aslında biz bebek çalışmlarına ara vermiştik bu ay. ama eşim biz kaza olabilir dedi, kayınvalidemin de içine doğuyomuş. ben de sanırım onlardan etkilendim. kasık ağrım ve bel ağrım var devamlı zaten. özellikle yumurtlama günümde o kadar yoğun ağrım oldu ki anlatamam. bi de geçen gün bi kontrol edeyim dedim, göğüs uçlarım kararmış gibi geldi bana. yaa dedim ya , ya gerçekten bişiler var ya da ben bizimkilerin dediklerinden çok etkilendim kendime kendime gelin güvey oluyorum :KK70:

canım inşallah öyledir bende sankı hamilemiymişim gıbı dikkat ediyorum uzanıyorum bütün gün bu kanama olayı benı etkiledi ya 1 gün gelmesı sonra kahve akıntı olması ılk kez basıma geldı bu belırtıler olma ıhtımalı dıyolar ınsallah öyledır benımde ve ınsallah sende bende ısteyenlerde hamiledir elimize bebişimizi alırız allah nasip ederse :)

amin inşallah. ama kendimden olmasam da senden ümitliyim ben :)
ay hadi inşallah hamil olalım da önümüzdeki aylarda başka topiclerde bebeğimizin gelişimini, hamilelik deneyimlerimizi paylaşalım :)

inşallah canım ya bu ara okadar cok ıhtıyacım varkı bebişe ilgilenicek bısey arıyorum aılemde almanyada almanyadanistanbula gelin geldım ve cok canım sıkılıyo yalnız evde artııkkk bebiş olsada onla ılgılensem dıyorum :)) bana cok morel verdın canım ınsallah dedıgın gıbı cıkar ... allah güc ve sabır versin bize yarın ıcın dua edın benım ıcın ....

malesef sabah gebelik testi yaptım negatif cikti :KK43: peki bu ne ya anlamadık gıttı :KK43:

slm arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim kasım ayında başladık denemelere. adetim 10 gün geç geldi. her zaman 28 günde gelirdi kesin hamileyim sandım. ama ilk denemede hemen olmayacağını tahmin ediyordum. ama bu adetim farklı gibi geldi daha koyuydu ve uzun sürdü . adet olduğum gün test yaptım ilk defa test kullandım. negatif çıktı. ama başım dönüyor hala midem bulanıyor buna rağmen hamile olma olasılığım war mı kafam karıştı. bazılarında üstüne görme durumu olduğunu duymuştum. bende de öylemi oldu acaba. ama daha çok yeniyim çalışmalarda . Allah isteyen herkese bir evlat nasip etsin

merhaba arkadaslar nasılsınız bş sorum olacak hamile kalmak için doğum kontrol hapını 6 ay kullanmış bırakmış biri olarak hemen kalabilmek mumkunmudur?

hayırlısı olsun canım ya, sıkma canını.
cok kötü oldum testde negatıf cıkınca cok büyük bı umutla uyandık sabah :KK43: hayırlısı neyse o olsun artık napalım hayat devam edıyo .. eşim sabahtan berı benle ılgılenıyo ızın bıle aldı sırf üzülmım dıye :KK43:

oy oyyy kıyamam. Allah ne zaman yazdıysa o zaman olacak bebişlerimiz. bazen biz ne yapsak ne kadar istesek de yetmez biliyosun. sen dua et Allah'a, hayırlısı ne zamansa o zaman versin diye :) hem bak şanslısın ailem uzakta diyorsun ama en azından eşin ilgileniyo senle:) kıymetini bilelim kocalarımızın. biz bebek bebek diye çıldırıyoruz ama bebek olunca da belki onlara eskisi gibi vakit ayıramıcaz. en azında şu anda başbaşa olduğumuz zamanın tadını çıkaralım :)

BANA CVP VERCEK YOKMU :KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaslar nasılsınız bş sorum olacak hamile kalmak için doğum kontrol hapını 6 ay kullanmış bırakmış biri olarak hemen kalabilmek mumkunmudur?

oy oyyy kıyamam. Allah ne zaman yazdıysa o zaman olacak bebişlerimiz. bazen biz ne yapsak ne kadar istesek de yetmez biliyosun. sen dua et Allah'a, hayırlısı ne zamansa o zaman versin diye :) hem bak şanslısın ailem uzakta diyorsun ama en azından eşin ilgileniyo senle:) kıymetini bilelim kocalarımızın. biz bebek bebek diye çıldırıyoruz ama bebek olunca da belki onlara eskisi gibi vakit ayıramıcaz. en azında şu anda başbaşa olduğumuz zamanın tadını çıkaralım :)

hahklısın canım valla bebiş oluncada onları unuturuz :) evet bu konudu cokşükür cok sanslıyız .. dedigin gıbı hayırlısı olsun allaha dua etmekden baska cagremız yok ... canım beni biraz olsun güldürdün kendıme geldım bugün yenıden dogmus gibiyim ve hamilelik konusunu pek acmicam eşimlede anlasdık bu konu acılmasın dıyor .. senin dedıgın gıbı onlarla ılgılenelım ..tanısdıgıma cok memnun oldum :KK66: allah yardımcımız olsun

BANA CVP VERCEK YOKMU :KK43::KK43::KK43:

Buradan okuduğum kadarıyla doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kalanlar olduğunu gördüm. Ama oran nedir, şansın ne kadardır onu bilmiyorum. Yine de bu şekilde hamile kalınabildiğine göre sen de kalabilirsin diye düşünüyorum.

hahklısın canım valla bebiş oluncada onları unuturuz :) evet bu konudu cokşükür cok sanslıyız .. dedigin gıbı hayırlısı olsun allaha dua etmekden baska cagremız yok ... canım beni biraz olsun güldürdün kendıme geldım bugün yenıden dogmus gibiyim ve hamilelik konusunu pek acmicam eşimlede anlasdık bu konu acılmasın dıyor .. senin dedıgın gıbı onlarla ılgılenelım ..tanısdıgıma cok memnun oldum :KK66: allah yardımcımız olsun

iyi olduğuna sevindim, amiin. allah hepimizin yardımcısı olsun:)

X