Acaba hamile miyim?

Yine Kayboldu Yazilanlar Ben Bu Diteyi öğrenemedim Daha Yada Kimse Yazmiyo

öyle Günle Sinirlarsaniz Kendinizi Yumurtlama Gününü Kaçircaksinizzzzzzz

Bu Siteye Takilali Işler Aksamaya Başladi Yaa çok Güzel Sohbet Burda Ama Geç Görüyom Sizin Yazilarinizi Konudan Uzak Kaliyom

gülcüm loveactually haklı. Her duyduğumuzu kendimize yoruyoruz. sende haklısın ama ama birde şöyle düşün tecavüzden hamile kalanlar ne oluyor? Şimdi bunlar isteyerekmi yaptı diyeceğiz? Bence kısmet işi Allah istediği zaman olacak..Bu arada sen cidden şanslısın..Bizlerede bulaşması dileğiyle :)))

ben öyle okumuştum hem nette hemde burdaki forumlarda ya tabiiki haklısın gül78 ama insan her duyduğuna öyle yada böyle kulak veriyor. gönül ister istiyor zaten senin dediğin gibi gün aşırı isteyerek bu işi severek görevmiş gibi değil doğasına uygun yapmak ki ben zaten bu şekilde eşimle birlikte oluyorum. oda istiyor biz birbirimize aşkla sevgiyle bağlıyız ve olacaksa böyle olsun diyoruz zaten 2 yıldır. ama olmayınca da olmuyor. e bizlerde öylemi yapsak böylemi yapsak diye tırmalıyoruz işte. çok şükür sorunumuz yok sorunu olanlara da allah yardım etsin. nerdeeee öyle ilk ayda tutsun sen çok şanslısın demekki senden bize de bulaşsın azcık bizde bundan sonra sevinelim inşallah

İNŞALLAH CNM AMA BU BENİM 2 Cİ EŞİM İLK EŞİMLE 8 SENE EVLİ KADIK KORUNMADIK AMA ARAMIZDA GECE HAYATIMIZ GÜZEL DEĞİLDİ SİZE SEÖYLEDİĞİM SEVGİYLE AŞKLA BİRLİKDELİK YOKTU KORUNMAMIZA RAĞMEN OLMADI GİTMEDİĞİM DR. KALMADI AMA SORUN YOK DEDİLER SORUN İLİŞKİMİZİN DÜZENSİZLİĞİYDİ GÜZEL OLMAYIŞIYDI. AYRILDIK ANLAŞAMAYIP BAŞKA BİRİNİ SEVDİM VE EVLENDİK YİNE KORUNMADIK NASILSA BENİM ÇOCUĞUM OLMUYO DİYE AMA HAMİLE KALMIŞIM İLK AYDAN 2 AYLIK OLMUŞ HABERİM YOK SONRA PEMBE SU GELİNCE 20 GÜN ÖYLE PEMBE AKINTIYLA GEXZDİM VE KORKMAYA BAŞLADIM KANSERMİYİM DİYE DR GİTTİM TEST YAPTI 2 AYLIK HAMİLE ÇIKTIM YANİ HERŞEY ALLAHDAN AMA SEVGİ UZLAŞMA VE İSTEKLİ OLMAK ŞART CANLARIMMM. VE ŞUAN O 4 AYLIKKEN DÜŞTÜ BEBEK 3 AY KORUNDUK ŞUBAT 27 DE BIRAKTIK KRUNMAYI ŞUANDA GEBELİK ŞÜPHESİ VAR YNİ OLUR MUTLAKA SİZLERİNDEONDAN HEP DİYORUM SEVİN EŞİNİZİ O İŞ ÜZERİNDE DÜŞÜNMEYİN HİÇBİRŞEYİ

Dediğim Bu Güzeller Gün Takibi Yapmayin Diyorum Yaa Ondan Tecavüze Uğrayip Hamile Kalanlar Gün Takibimi Yapiyo Yada Spralle Korunan Kadin çikrttiği Gün Hamile Kaliyo Yadaaa Benn 12 Gün Yumurtlama Günüm Ama Belki Buay Adetim Bittiği Gün Birlikde Olduk Herhalde Ogün Tuttu Demekki Yumurta Takibi Heray Değişken.12 Gün Yumurtluyosam Ben şuan Yumurta Dönemindeyim Neden Gebelik Görünüyo Bence Adet Bittiği Gün Yaptik Tuttu.öyle Kadinlarda Var Adetliyken Hamile Kaliyolar... Iyce Araştirin Nette Görürsünüz.

Evt Eski Eşime Hep Diyodum Ya Bugün Yumurta Günü Hadi Yapalim Oda Başim Ağriyo Biktimmm Ya Görevmi Bu Derdii Eşleriniz Bikmasin Diye Lovenin Dediği Gibi Rahat Olun Sexi Giyinin Cazip Gelsin Eşlerinizee Hadi Rastgeleeeeeee

ya kızlar siz alemsiniz valla..beni güldürüyorsunuz ne güzel..Haklısınız sabah akşam farketmez. O iş olmadan bebek olmaz çünkü..:))

:))) evet yaaa ne güzel söylediniz, hakkaten ben şu gün olcak diyince eşim sanki böyle isteksiz gibi geliyor bana, zten biraz alıngan bi yapım var sen istemiyosan ben hiç istemem triplerine giriveriyorum. sonra da pişman oluyorum tabii :KK43: bir de ben dışarda yaşananlardan çok etkileniyorum :KK43: olumsuz bişey olunca onu eve taşımamayı henüz öğrenemedim!! oysa kocamla birbirimizi çok seviyoruz, kapımızı kapatınca herşeyi herkesi dışarda bırakmasını bilmek lazım galiba biraz!!

Eeee Yine Yok Cevaplarrrr Yaaaaaa Bende Size Bişey Sorimm Uterusun 10 Mm Olmasi Ne Demek Ultrasonda çikti

Valla Bizimkini Hiçbir Stres Etkilemiyoooo Her Akşam Hazir Vaziyette Ee Tabi Tutar Pazar Günleri Fullllllll..:)sizde Deneyin

Walla benim kocam biraz hassas bir yapısı var, her dakka hazır ve nazır olamıyo, ben de öyleyim! Bizim daha çok şevkat yoğunluklu bir ilişkimiz var, sürekli sarılma halindeyiz, ama sekis konusuna elince az olsun-kaliteli olsun diyoruz! Ne yapalım bizde böyleyiz işte!

ben seni anlarım bi tanem çünkü benimde ikinci evliliiğim sevgisiz bir ortamda insan nefes alamıyorki çocuk olsun. bende iki yıl evli kaldım manuel korunuyordum ama hamile kalmadım allahtan zaten ilk eş istemiyordu çocuk. neyse ayrılık dört yıl sonra ikinci ve bana göre gerçek evliliğimi yaptım çok şükür şimdi çok mutluyum ama bir türlü kısmet olmadı bu arada hiç korunmadım. gerçeği söylemek gerekirse hamile kalma isteği bu evlilikte oluştuğu için de bu konuda nekadar bilgisiz olduğumu sonradan öğrenmiş oldum. ha bu arada çok seviyorum seviliyorum gerçekten bir kadın olduğumu bu evliliğimde anladım. bebeğine üzüldüm her kalan işte bi hayır vardır umarım şimdi sen hamilemisin ben seni hep hamilesin diye düşünüyordum. neden şüphe var dedin?

CNM HCG ADETİME 15 GÜN KALA YAPILDI 42,28 ÇIKTI YANİ BİTEN ADETİM 15 GÜN OLMUŞTU GELECEK ADETİMEDE 15 GÜN VAR. HCG YÜKSEK ÇIKTI VAR GİBİ AMA 2.Cİ HCG YAPILCAK VARSA ÇOK YENİ 1-2 HAFTALIKDIR YANİ BENİM YUMURTLAMA DÖNEMİM BU ARALAR OLMASI LAZIMKEN BEN HAMİLE GİBİ GÖRÜNÜYORUM HCG DE. ADET BİTER BİTMEZ HAMİLE KALMIŞIM DEMEKKİ.YADA KALMAMIŞIM KALMADIYSAM HCG NEDEN 42 VE İDRAR TESTİ POZİTİF.. AMA ADET OLMAMA 15 GÜN VARKEN İDRARDA ÇIKARMI GEBELİK ONDAN YANİ ŞÜPHELİ KARMAŞIK KESİN CUMA BELLİ OLCAK HCG YAPILCAK TEKRAR YÜKSELİRSE HAMİLEYİM DÜŞERSE SEBEBİ ARAŞTIRILIR

Ultrasonda Diş Gebelikmi Var Diye Bakildi Yokk Ama Hcg Hamile Gösteriyo Herhalde Hamileyim Bende Bilmiyom

Benim Iş Karişikkkkk Bu Ayyyy Aa Inşallah Sizinde Karişik Olsun Ama Yeterki Gebelik Olsun Dilerim Allahdann..belirti Sadece Bende şuan Memişler Büyük Ve Uçlari Aciyo Karnim şişşş Ve Akintim çokkk Başka Bişey Yok

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

hadi bakalım ilginç ya neler oluyor inşallah hamilesindir ve inşallah bu kez kucağına da almayı allah nasip etsin. böyle bir aralıkta yani reglinden 15 gün sonra hcg yüksek çıkmasıda ilginç artı idrarda da gebelik var diyor. sende daha önceki tecrübende de böyle bi ilginçlik olmuştu bebeğini kaybetmeden önce. ya belkide senin yapınla alakalıdır. allahım inşallah hamilesindir cumayı bizde seninle birlikte bekliyoruz bizi unutma hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
:teytey:
HABER VERMEZMİYİM HİÇÇ ARTIK AİLE OLDUK KARDEŞ OLDUK SIRDAŞ OLDUKKK DIMIII SİLERDENDE BEN BEKLİCEM GÜZEL HABERLERRRR..İNŞALLAH:teytey:

X